СМАРТФОНИ ІГРОВІ
36 499
41 249
45 999
6
7
8
СМАРТФОНИ
Індустрія мобільних ігор знаходить все більше шанувальників, тому багато користувачів купують ігровий телефон, щоб забезпечити найкращий геймерський досвід. Пристрої з топовим залізом відтворюють вимогливі тайтли зі стабільно високим FPS, дають перевагу перед суперниками та дозволяють отримати максимум від проходження ігор.
Чому користувачі обирають смартфони для ігор
Очевидний плюс смартфона для ігор – продуктивність. Але це не єдина причина чому користувачі купують такі гаджети. Інші переваги геймерських рішень:
- Фокус на найважливіших характеристиках. У створенні смартфона зроблений упор на процесорну та графічну складову, якісний екран та акумулятор підвищеної ємності. Користувачі отримують лише те, що їм потрібно.
- Вигідна ціна. У смартфонах прибирають багато не пріоритетних можливостей, щоб надати покупцю доступний і продуктивний гаджет. Багато ігрових моделей оснащують пластиковим корпусом, базовим сенсором камер.
- Грамотне тепловідведення. Щоб ігрофон не перегрівався та стабільно працював під час тривалого навантаження, в нього встановлюють активне охолодження або організовують продумане пасивне охолодження.
- Програмні покращення. Пристрій можна перевести в ігровий режим з можливістю налаштувати керування, вибрати профілі продуктивності, вивести на екран графіки FPS, пам'яті, CPU і GPU. Ігровий режим відкриває додаткові можливості в іграх, наприклад розблокує збільшену кадрову частоту, раніше недоступні графічні ефекти.
Геймерський смартфон - гаджет, в якому немає нічого зайвого, лише важливі можливості.
Технічні характеристики ігрових телефонів
Вибір ігрофона аналогічний до покупки звичайного мобільного пристрою. Необхідно вивчити характеристики та вибрати оптимальну модель. Перед придбанням пристрою докладно перегляньте ряд ключових параметрів.
Продуктивність
Те, наскільки потужний телефон для ігор, визначають два параметри: обсяг оперативної пам'яті та процесор. Мінімальний показник ОЗУ для комфортного проходження ігор вважається 8 Гб. Топові моделі оснащують 12-16 Гб оперативної пам'яті. Моделі з 4-6 Гб ОЗУ підходять для бюджетного геймінгу – стабільно високий FPS в ААА-тайтлах можна отримати на середніх налаштуваннях.
У виборі процесора варто звертати увагу тактову частоту. Продуктивний чіп оснащують ядрами на 2,4 ГГц та вище. У сегменті ігрофонів лідирують три виробника процесорів:
- Qualcomm - SoC компанії затребувані за рахунок потужного графічного прискорювача.
- MediaTek - чіпи бренду відрізняються низьким споживанням енергії, мінімальним нагріванням, а пристрої з процесорами цього виробника коштують дешевше.
- Apple - компанія випускає рішення для фірмових смартфонів з найкращою продуктивністю на ринку.
Поширені моделі геймерських процесорів Qualcomm:
- Snapdragon 870. Чіп випущений кілька років тому, але залишається актуальним за рахунок низького рівня нагріву. Смартфони з таким процесором продаються за вигідною ціною, а продуктивності чіпа достатньо, щоб запускати сучасні ігри з максимальними налаштуваннями.
- Snapdragon 888. Випускається на покращеному техпроцесі (5 нм) і має на 30% потужніший GPU.
- Snapdragon 8 Gen 1. Один із топових чіпів, використовує 4-нм техпроцес, продуктивність ядер та графіки збільшена на 25–30% у різних завданнях.
- Snapdragon 8 Gen 2. Найпродуктивніший процесор Qualcomm, використовується в найкращих ігрових смартфонах.
Популярні ігрові чіпи Mediatek:
- Dimensity 8100 - система на кристалі з доступною ціною, відмінною продуктивністю та стабільною роботою ядер на максимальній частоті;
- Dimensity 9000 – процесор, що поєднує низький рівень нагріву з продуктивністю рівня Snapdragon 8 Gen 1.
Всі смартфони Apple одержують процесори флагманського рівня на момент випуску. Актуальними вважаються моделі з SoC A14, A15 та A16.
Дисплей
Можливості екрану, важливі для геймера - діагональ, роздільна здатність та частота оновлення. У виборі діагоналі керуються принципом «чим більше – тим краще». На великому екрані краще розглянути всі елементи, а віртуальні кнопки не займають багато корисної площі.
Оптимальна діагональ – 6,5 дюймів. Для кращого досвіду вибирають смартфони з екраном на 6,7 дюймів та вище, для бюджетного геймінгу достатньо 6 дюймів.
Доступні варіанти дозволу:
- Full HD – поширений формат, використовується у більшості моделей та надає відмінну деталізацію;
- Quad HD - забезпечує кращу деталізацію, екрани з роздільною здатністю 2К встановлюють у топові смартфони для ігор.
Частота оновлення екрана визначає, скільки кадрів на секунду здатна відобразити матрицю. У більшості моделей використовуються екрани з підвищеною герцовкою – від 90 до 120. Просунуті ігрофони оснащують матрицею на 144-165 Гц.
Автономність
Щоб ігровий телефон міг впоратися з тривалою ігровою сесією, пристрій повинен мати акумулятор збільшеної ємності. Залежно від енергоефективності процесора буде достатньо акумулятора на 4500-5000 мАг.
Ще один важливий параметр – підтримка технології швидкого заряджання. Щоб смартфон міг відновити енергію за короткий час, потужність ЗУ, що підтримується, повинна бути вище 20 Вт.
На що звернути увагу під час вибору ігрового смартфону
Пристрій для ігор це не тільки продуктивність. Приємний геймерський досвід формують додаткові можливості смартфона:
- Наявність окремого гнізда для навушників. 3, 5-мм Jack дозволить підключити дротову гарнітур – це забезпечить мінімальну затримку передачі аудіо. Завдяки додатковому гнізду роз'єм USB-C буде вільним для заряджання.
- Елементи керування. Деякі геймерські моделі оснащують фізичними лівим та правим бампером як на геймпаді чи сенсорними панелями з аналогічними функціями. Ігровий пристрій може мати тригер для швидкої активації ігрового режиму.
- Тип охолодження. Вбудований кулер або можливість підключити зовнішнє охолодження не дає процесору перегріватись та скидати частоти. Багато виробників використовують пасивне тепловідведення з випарними камерами та трубками.
Опціонально можна вивчити ергономіку гаджета - особлива форма задньої панелі з виступами для кращого хвату або продумане розташування динаміків, щоб не перекривати їх під час гри. Оскільки більшість мобільних геймерів використовують геймпади, цей параметр не є критичним для комфортного геймінгу.
Популярні виробники ігрових телефонів
Геймерські мобільні пристрої — потрібна ніша, безліч компаній намагаються стати лідерами індустрії. Розглянемо популярних виробників ігрофонів:
- Samsung випускає лінійку FE з потужним «залізом» за доступною ціною.
- Xiaomi – відомі кількома лінійками смартфонів для ігор: Black Shark та Poco.
- ZTE – випускає лінійку преміальних ігрофонів Nubia Red Magic.
- Asus – компанія розширила серію ігрових рішень Republic of Gamers смартфонами ROG Phone.
- Apple завдяки потужному чіпу їх смартфони надають відмінну ігрову продуктивність. Для бюджетного геймінгу передбачена лінійка SE з доступною ціною та флагманським процесором.
Завдяки різноманітності моделей кожен користувач може підібрати збалансовану модель під власний бюджет.
Чому варто купити геймерський смартфон в Eldorado.ua
В інтернет-магазині Eldorado.ua можна придбати ігровий телефон за вигідною ціною. Ми приймаємо оплату готівкою при отриманні карткою за допомогою платіжного сервісу Google Pay. Доступна купівля товару на виплат і кредит.
Якщо вам потрібна додаткова інформація, зателефонуйте за вказаними номерами. Наші менеджери дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, допоможуть підібрати відповідний пристрій і оформити замовлення. Ми надсилаємо товари по всій Україні.