Про компанію - Eldorado

Що відрізняє Ельдорадо?
 Перш за все - спроба зробити ваші покупки максимально зручними, вигідними і радісними!
 З моменту відкриття в 1999 році нашого першого магазину в Києві Ельдорадо незмінно дарує Українцям масу унікальних пропозицій і приємних емоцій.
 Деякі наші постійні покупці досі згадують те, раніше небачене в столиці урочисте відкриття першого Ельдорадо на Хрещатику, яке тривало протягом 4 днів, протягом яких магазин був просто під зав'язку заповнений киянами ... А вже в наступному році до щасливих покупців Ельдорадо приєднується Вінниця і Одеса, зростає і кількість столичних магазинів.
 

Перший гіпермаркет електроніки в Україні - це Ельдорадо!
 Стрімко набираючи популярність по всій країні, Ельдорадо в 2003 р відкриває в Києві перший в Україні гіпермаркет електроніки і збільшує число своїх магазинів в 5 разів - до 32 торгових точок!
 Було б можливим досягти такий розвиток без активної участі наших покупців? Звичайно, ні! Кращі новинки, вигідні ціни і цікаві бонуси, якісний сервіс і, звичайно, гарний настрій - все це щорічно привертає в Ельдорадо все більше українців, які приєднуються до нашого Клубу вигідних покупок Ельдорадо.
 Відокремившись від іноземних засновників, в 2008 році Ельдорадо стає 100% українською компанією, яка незабаром приєднує до себе мережі "Домотехніка", "АБВ" і "МегаМакс", залучає консультантів провідних світових рітейлерів (BestBuy, Mediamarkt) і відкриває власний інтернет-магазин Eldorado . com.ua.
 

Мережа №1 в Україні - це Ельдорадо!
 Новий етап розвитку починається в 2013 році після злиття з мережею "Технополіс" - з тих пір Ельдорадо стає роздрібною мережею електроніки і побутової техніки №1 по товарообігу в Україні.
 Станом на 2016 рік вас очікують понад 150 магазинів Ельдорадо в більш ніж 60 містах по всій Україні, які пропонують чудовий вибір з 50 000 моделей сучасної персональної техніки Samsung, Nokia, HTC, LG, Sony, Philips, Asus та інших провідних виробників.
 Крім того, в Ельдорадо для вас працює, також і спеціальна сервісна служба HiTechnic - яка завжди готова допомогти вам швидко налаштувати будь-яку техніку, встановити потрібні програми, провести діагностику або обслуговування максимально швидко і без зайвого клопоту!
 

Що далі?
 Сьогодні - як і кожен день - лідер національного ринку, компанія Ельдорадо пропонує вам кращу світову електроніку, піклуючись при цьому про комфорт, приємні враження та вигідну ціну всіх ваших покупок.
 Саме тому ми активно впроваджуємо в Україні інноваційний формат мультиканального продажу - OmniChannel - який дозволяє в будь-який час вибирати, порівнювати, купувати, а при необхідності і повертати будь-які товари Ельдорадо найбільш зручним для вас способом за єдиними цінами: в будь-якому магазині або в онлайні.
 Є питання? Будь ласка, телефонуйте в нашу інформаційну службу, а також сміливо звертайтеся за консультацією до менеджерів в будь-якому нашому магазині. Адже співробітники Ельдорадо - це головні двигуни нашого успіху! Саме завдяки високому професіоналізму, залученості і активності членів нашої команди Ельдорадо був і залишається улюбленим партнером мільйонів українців.
 

Порівняйте самі - Ваше Ельдорадо чекає Вас:
 

⇒знайти магазин в своєму місті
 ⇒відвідати онлайн-магазин
 ⇒подзвонити в інформаційну службу: 0 (800) 502 2 55