ЕЛЕКТРОЧАЙНИКИ
299
4 024
7 749
0
2
4
700
1 850
3 000
ЕЛЕКТРОЧАЙНИКИ
Вибір чайника
Чайник — представник техніки, присутньої в кожному будинку. Популярні електроприлади представлені великою кількістю брендів. Легкі, ергономічні моделі з сучасним дизайном витрачають до 3 хвилин, щоб довести воду до кипіння.
Електрочайник має низку переваг перед звичайним пристроєм:
- енергозбереження;
- автономність, мобільність;
- швидке кип'ятіння води;
- довговічність, тривалий термін гарантії;
- безпеку та опція самовимикання;
- наявність додаткових функцій;
- можливість управління зі смартфона.
Ви можете купити чайник електричний, вибравши економний варіант, який буде споживати мінімум електроенергії.
Характеристики, різновиди, особливості
Сучасний асортимент пропонує численні моделі, здатні закип'ятити воду за лічені хвилини. На які параметри звернути увагу, купуючи помічника на кухню?
Види
Інтернет-магазин пропонує вашій увазі такі різновиди електроприладів для нагріву води:
- Звичайний. Комплектується відкритим нагрівальним елементом. На нагрів заповненого обсягу потрібно 2-3 хвилини.
- Термопот — симбіоз електрочайника та термоса. Основне призначення не тільки кип'ятити, а й дотримуватися підтримку заданої температури, забезпечуючи великий запас води.
- Чайник-термос зручно використовувати, через те, що його не потрібно перевертати, щоб налити воду. Займає багато місця, довго доводити до кипіння.
- Експрес-чайник. Дозволяє отримати гарячий напій менше, ніж за хвилину. Закритий нагрівальний елемент виробляє багато шуму.
- Дорожній чайник. Характеризуються компактністю і невисокою потужністю. Невеликий електрочайник 0.5 літра зручно брати з собою в подорож, відрядження, на дачу.
- Розумний чайник. Категорія новинок, управління якого покладено на смартфон або планшет.
Нагрівальний елемент
В моделях застосовується 2 види нагріву:
- Дисковий. Передбачає нагрів площі диска, під яким знаходиться закритий нагрівальний елемент. Можна використовувати для невеликих обсягів. Прості в догляді, надійні.
- Спіральний. Пристрій з відкритим нагрівальним елементом має нижчу ціну. На закипання води потрібно більше часу, нагрівач повинен бути повністю покритий водою, чим обумовлюється мінімальний обсяг для нагріву 0,4-0,5 літрів.
Потужність
Від цього критерію залежить швидкість нагріву. Стандартні показники в 1800-2500 Вт, дозволяють швидко закип'ятити до 2 літрів рідини. Якщо ви вибираєте пристрої з потужністю в 3000 Вт, слід врахувати, що для них потрібна хороша проводка.
Корпус: матеріал
Для виробництва пристроїв можуть використовуватися кілька матеріалів, кожен з яких має свої плюси та мінуси:
- Пластик. Популярний варіант, має найбільш мінімальну вартість. При виборі важливо зупинитися на бренді, що використовує високоякісні матеріали. Це допоможе уникнути запаху пластмаси.
- Метал. Надійні, міцні та привабливі пристрої з нержавіючої сталі витримують більше навантаження. Металевий електрочайник з глянсовою або матовою поверхнею має недолік у вигляді слідів пальців, які залишаються на корпусі.
- Скло. Екологічно чисті електроприлади підкорюють естетичним виглядом. Електрочайник скляний з підсвічуванням дозволяє спостерігати за захоплюючим процесом кип'ятіння. Головний недолік — крихкість.
- Кераміка. Моделі відрізняються цікавими формами, декоративними елементами, "домашнім" дизайном. Керамічні електрочайники довше зберігають температуру.
Вага та габарити
Найбільш легкі і зручні у використанні — пластикові моделі. На розміри пристрою впливає його обсяг.
Функціонал та режими
Незалежно від того, вибираєте ви великий чи маленький електрочайник, він може володіти додатковими опціями:
- нагрів до заданої температури;
- звуковий сигнал, що оповіщає про закінчення нагріву;
- підтримання температурного режиму;
- кольорове підсвічування;
- відстрочка старту, таймер;
- захист від включення порожнього пристрою;
- виведення хлору з води.
Чайник з терморегулятором дозволяє створити температурні умови, необхідні для правильного заварювання смачного чаю.
Електрочайник до 1 літра і більше може мати водний фільтр у вигляді сітки в носику, що не дає потрапити накипу в чашку, або повноцінного фільтра, що очищає воду від домішок.
Електрочайники: ціна
Каталог магазину Eldorado включає більш ніж 30 брендів. Рейтинг кращих компаній з виготовлення електрочайників складають Philips, Bosch, Tefal, Redmond, Gorenje, Scarlett. На вартість електроприладу впливають: виробник, вид, матеріал, характеристики, опції.
Залежно від потреби та бюджету, ви можете придбати керамічний електрочайник з терморегулятором або звичайний пристрій без додаткових функцій.
Експлуатація та термін використання
Термін придатності електроприладу залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Пристрої, в основі яких пластик, прослужать до 2 років, нержавіюча сталь — до 5 років. Скляні та керамічні, якщо не брати до уваги їх крихкість і можливість розбитись, 5-10 років.
Регулярне чищення пристрою від накипу здатна продовжити час його роботи. Для чищення можна використовувати спеціальні засоби хімічного складу або ж домашні варіанти: оцет або лимонну кислоту. Насипте засіб, залийте повний обсяг, закип'ятіть і дайте постояти деякий час, після чого обполосніть чистою водою.
Щоб користуватися електроприладом без неприємних, небезпечних ситуацій, слід при виборі звертати увагу на кілька рекомендацій:
- довгий, вигнутий носик вбереже користувача від опіку;
- чайник з підсвічуванням допоможе визначати кількість води без підняття кришки;
- звертайте увагу на надійну фіксацію кришки, розгляньте варіанти з блокувальним замком, коли відкриття відбувається за допомогою спеціальної кнопки;
- прозорий чайник повинен бути виконаний з якісного скла;
- бажана ручка достатньої товщини зі зручним вигином.
Де вибрати електрочайник
Визначившись з основними параметрами, які повинні бути присутніми у приладу, за допомогою спеціального фільтра ви легко знайдете потрібний варіант на сайті Eldorado. Магазин надає можливість віддалено купити електрочайники в Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі, Херсоні, Львові та інших містах України. Доставка здійснюється протягом декількох днів.
Ціни на електрочайники (вартість грудень 2024)
Товар | Ціна |
Електрочайник ELENBERG KG 1201 | 399 грн. |
Електрочайник ELENBERG KS 8303 | 299 грн. |
Термопот PANASONIC NC-EG 3000 WTS | 4199 грн. |
Електрочайник GORENJE K17WII | 799 грн. |
Електрочайник SENCOR SWK 1810WH | 599 грн. |