КУХОННІ КОМБАЙНИ ДЛЯ ЗАМІШУВАННЯ ТІСТА
1 799
13 204
24 609
КУХОННІ КОМБАЙНИ
Вибираємо правильно кухонний комбайн для замісу тіста
Будь-який професійний пекар чи кондитер погодиться з тим, що основний секрет смачних пирогів, тортів та пиріжків полягає не лише в інгредієнтах, але й у змішуванні. Сумнівна насолода поглинати торт, відчуваючи на зубах грудочки борошна. Погано замішана маса не підіймається, стає щільною та важкою.
Правильний заміс – ціле мистецтво. Тут важливі як навички, а й фізична сила. Не дарма за минулих часів на міні-виробництвах, де не використовувалася машина для замішування тіста, подібні операції виконували чоловіки. Сьогодні все набагато простіше. Поруч з промисловими моделями, розрахованими на великі обсяги виробництва, з'явилися настільні міні-версії, і навіть варіанти, зорієнтовані на побутове застосування. Втім, якщо випічка – не ваше основне заняття, немає потреби купувати окремий пристрій, набагато вигідніше купити комбайн для замісу тіста. З таким пристроєм ви зможете виконувати інші кулінарні завдання.
Комбайн для тіста: види та особливості продукції
Магазин Eldorado пропонує купити кухонний комбайн для замісу тіста у двох варіантах:
- Класичні кухонні комбайни. Вони являють собою керуючий блок з 1 (рідше з 2) валами, що обертаються, зверху на які кріпиться чаша. Шляхом встановлення відповідних насадок (універсальний ніж, гачок, віночок, шинкувальний диск) забезпечується необхідна функціональність.
- Кухонна машина. Тут плече з насадками, що обертаються, знаходиться поверх чаші з інгредієнтами. Пристрої мають планетарний принцип обертання насадок, що забезпечує кращу якість перемішування.
Який кухонний комбайн з функцією замішування тіста краще замовити? Однозначно другий варіант. Такі машини орієнтовані на випічку. Конструкція насадок для випікання, їх принцип обертання – виробники докладають максимум зусиль для покращення якісних показників приготування. У звичайних комбайнах ви зможете обробити до 0,5 кг борошна на кух. машинах – від 2 кг, залежно від обсягу чаші та характеристик пристрою.
При цьому не всім по кишені купити машину для замісу тіста. Вартість виробів цієї групи в рази вища. Тому, якщо ви плануєте випікати кілька разів на рік невеликими обсягами, є сенс зупинитися на комбайні. Головне, щоби він мав хорошу потужність.
Машина для замісу тіста: на що звернути увагу при покупці
Як уже зазначалося, машина для замісу тіста в домашніх умовах — недешева покупка, тому до її вибору слід підходити з усією відповідальністю.
Насамперед слід визначитися з об'ємом чаші. Більшість представлених на ринку пристроїв дозволяє замісити до 2 кг борошняного напівфабрикату за 1 раз. Цього цілком достатньо. Але якщо ви займаєтеся виготовленням тортів на замовлення, може знадобитися більш місткий варіант.
Бажано, щоб у комплекті з чашею йшла кришка. Варіант зручний відразу з кількох причин:
- забезпечує безпеку, тому що всі частини, що рухаються, поза зоною доступу;
- забезпечує чистоту, запобігаючи розбризкуванню та розпорошенню інгредієнтів.
Зручно, якщо така кришка має прозорий колір (що дозволяє контролювати процес роботи) та завантажувальне вікно.
Для приготування бездріжджових лавашів, лазаньї, чебуреків зручно замовити кухонний комбайн з насадкою для розкочування тіста. Це не новий вид пристроїв з великими конструктивними відмінностями. По суті, це все той же планетарний комбайн, на який встановлюється спеціальний блок, що складається з 2 валиків, що крутяться, проходячи через які маса розкочується в тонкий лист. Тісторозкатний блок може входити в базову комплектацію, а може пропонуватися до покупки як додатковий аксесуар. Виробники можуть називати його насадкою для лазаньї.