Комплексний пакет Налаштування ПК "Максимум"

Код товара: 74902199 / 00/20HITECHNICПослуги Hitechnic для ноутбуків і ПК
HITECHNIC
Комплексний пакет Налаштування ПК "Максимум"
Ваша ціна:
999.-грн.
Придбати
В порівняння
Відстежувати ціну
Способи отримання в місті:
Київ

Опис
Комплексний пакет Налаштування ПК "Максимум"

ПК Максимум Пропонуємо Вам повний спектр послуг ПК Максимум по налаштуванню і обслуговуванню ПК. Повний перелік послуг, що надаються нашими фахівцями, включає в себе: Параметри оновлення Windows. Чистка та оптимізація, для увелечения швидкості Вашої системи. Установка програм для роботи в інтернеті, таких як Chrome, Opera, Mozilla Firefox. На сторожі захисту вашого ПК - буде встановлено, один з популярних антивірусів: ESET NOD32 Antivirus з ліцензією на 1 рік. Настирлива реклама більше не буде заважати вашій роботі в інтернеті, так як в цьому пакеті послуг встановлений блокувальник реклами Adguard для Windows на 1 рік. Установка програмного обеспеціня для роботи з електронними документами. Набір програм для мультимедія для відтворення: відео, аудіо та фото. Програми архіватори. Установка освітніх програм для дітей, ідеальний варіант для дітей, що бажають поєднувати навчання і відпочинок. Проведемо оптимізацію для збільшення швидкості Вашої системи. Виконаємо навчання і консультацію про виконану роботу.

Характеристики
Комплексний пакет Налаштування ПК "Максимум"

  • Основні характеристики

Відгуки та запитання товару

Відгуки (1)
Запитання (0)
Почему антивирус через месяц затребовал купить полную версию, в магазине меня уверили,что мне устанавливают антивирус сроком на 2 года,Я заплатила 4499 за Пакет настроек ПК Максимум,Я купила этот пакет только из-за Антивируса. Никаких документов не выдали,что установили-неизвестно....
Добрый день, такая проблема могла возникнуть в результате программного сбоя, рекомендуем Вам обратится в магазин, в котором Вам совершали установку пакета, или совершить звонок на горячую линию 0800 300-0-30 для решения вопроса.
Написати відгук
Задати питання
Авторизуйтесь  для того, щоб залишити відгук.
Оберіть рейтинг товару
*
*
*
*
Залишити відгук