ШЛІФУВАЛЬНІ МАШИНИ
979
11 817
22 655
ШЛІФУВАЛЬНІ МАШИНИ
Шліфмашини – види та особливості вибору функціонального електроінструменту
Шліфмашина – універсальний інструмент, без якого не обходиться вирішення безлічі завдань під час ремонту. Вона застосовується для фінальної обробки виробів та інших матеріалів. З її допомогою навіть трудомістка робота стане значно легшою. Покупка шліфувальної машини – відповідальний процес, що вимагає особливої уважності та розуміння, який інструмент необхідний у тій чи іншій ситуації.
Шліфмашинки відрізняються широким спектром переваг, що визначають ефективність їх використання. У мережі магазинів Eldorado можна купити шліфувальну машину недорого як побутових моделей, так і призначену для професійного використання. Покупець знайде собі ту модель, яка максимально відповідатиме його потребам.
Призначення шліфувальних машинок
Шліфувальна машинка — інструмент, призначений для роботи з різними поверхнями, корисний у побуті та безлічі сфер професійної діяльності. Залежно від особливостей моделі, шліфувальна машина може використовуватися для вирішення широкого ряду різних завдань:
- ремонт авто;
- зварювання;
- будівельні роботи;
- арматурні роботи;
- оздоблювальні та монтажні роботи;
- технологічні операції із металоконструкціями.
Незамінні шліфмашини й у побуті: у приватних майстернях, а також для виконання ремонтних робіт.
Особливості пристрою та принцип роботи шліфмашин
Шліфувальні машинки, незалежно від виду та призначення, мають схожу конструкцію, і, як правило, складаються з наступних елементів:
- корпус – виготовляється переважно з пластику, що відрізняється високими характеристиками зносостійкості та міцності, а також відмінною легкістю;
- ручка – для утримання у певному положенні. Ручка ергономічної форми з різьбленням, що сприяє «глушенню» вібрацій та полегшенню напрямку машини;
- електромотор — використовується в більшості сучасних моделей і може живитися як від електромережі, так і акумулятора;
- компресорний мотор – у разі функціонування двигуна здійснюється за допомогою подачі стиснутого повітря, що приводить механізми в рух;
- редуктор – сприяє перетворенню енергії, що виробляється мотором, у корисну роботу, і служить для підвищення моменту, що крутить, і частоти обертань на приладі, знижуючи навантаження на двигун;
- шпиндель — один з його кінців має форму валу з різьбленням, що кріпиться на насадку, а другий фіксується на самій шліфувальній машині, забезпечуючи повідомлення обертального руху;
- захисний кожух – призначений для захисту від іскор та дрібних частинок металевої стружки, що відскакують від робочої поверхні, здатних завдати травми.
Кожна машинка відрізняється принципом роботи, залежно від типу пристрою.
Види шліфувальних машин
Перш ніж купити, слід визначитися із завданнями, які їй належить виконувати. Відповідно до принципу роботи виділяють такі види шліфувальних машин, ціна яких також залежить від технічних характеристик:
Стрічкові
У корпусі інструменту розташовуються два обертові ролики, на які встановлюється замкнута шліфувальна стрічка з абразивною поверхнею. При цьому одиніз роликів є провідним, а другий призначається для регулювання поперечного положення стрічки. Такі пристрої використовуються для обробки поверхонь великої площі, швидкість їх руху може досягати 500 м/хв, залежно від ціни шліфувальної машинки.
Обертання на високій швидкості забезпечує зняття верхнього шару матеріалу до 1 мм/сек, що демонструє високу продуктивність подібних машин. Можливе застосування стрічкових пристроїв для чистового шліфування поверхонь та для грубого обдирання як дерева та пластику, так і металу. Завдяки досить низькому розташуванню центру тяжіння від майстра не потрібно з силою натискати на інструмент для його «ходу» по поверхні.
Віброшліфувальні
Їх застосування призначене для тонкого шліфування та полірування плоских поверхонь, наприклад, кузовних деталей автомобіля або дерев'яних дверей. За допомогою ексцентрика двигун приводиться в дію, і коливальні рухи, що утворюються, передаються на робочу підошву, забезпечують зняття шару матеріалу з оброблюваної поверхні.
Шліфування має певну амплітуду, і ступінь шліфування визначається ступенем абразивності насадки, що застосовується. Залежно від ціни, шліфувальна машина цього типу може мати швидкість руху до 20000 об/хв.
Дельташліфувальні
Мають принцип роботи, схожий з попереднім різновидом, і купити шліфувальну машинку цього типу варто при необхідності виконання полірування і шліфування важкодоступних ділянок, наприклад, внутрішніх куточків. Можливість обробки в важкодоступних місцях досягається завдяки особливій формі корпусу, що має три підстави та візуально нагадує звичайну праску. Також подібна електрична шліфувальна машина виявиться незамінною для проведення реставрації окремих деталей.
Ексцентрикові
Варто купити шліфувальну машину цього виду за необхідності регулярної роботи з плоскими або опуклими та увігнутими поверхнями. Конструкція пристрою представлена ключовими елементами:
- одягнений в ергономічний корпус двигун, що служить також ручкою;
- робоча підошва, обладнана отворами для видалення пилу.
Робота таких приладів ґрунтується на обертальному та вібраційному принципах.
Кутові
Вибираючи, яка потрібна шліфувальна машинка, купити варто кутову. Вона здатна виконувати широкий перелік робіт з благоустрою будинку, а також професійних завдань. Функціональність таких пристроїв багато в чому визначається тим, який диск у них встановлений, і для зручності вони оснащуються додатковою ручкою.
Найпоширенішою назвою цього інструменту є болгарка, оскільки саме з Болгарії здійснювалися постачання. Сучасні виробники пропонують купити шліфувальні машини кутового типу, за допомогою яких можливе різання та шліфування різних матеріалів, таких як: пластик, метал, природний та штучний камінь, бетон та ін. При виборі важливо орієнтуватися не тільки на ціну шліф машинки, але й експлуатаційні особливості.
Паркетошліфувальні
Вартість такої шліфувальної машини на порядок вища, ніж інших видів, оскільки вона належить до професійного обладнання, призначеного для робіт, що супроводжують процес укладання підлоги. Додатково оснащується пилососом, що збирає сміття.
Можливі кілька принципів роботи таких агрегатів, залежно від чого вони можуть мати барабанну конструкцію, яка передбачає намотування наждачки певного ступеня абразивності, а також диски. Застосування роботи паркетошліфувальних машин можливе як для затирання керамічної плитки, так і для звичайних підлог з дерева.
Полірувальні
Необхідні для обробки металевих або пофарбованих поверхонь і мають конструкцію, схожу на болгарку, за винятком кріплення насадки, яке у подібних агрегатів відбувається шляхом накручування внутрішньої втулки на болт. Серед причин, з яких варто купити шліфувальну машину цього типу — більш чисте виконання роботи в порівнянні з іншими видами пристроїв, включаючи болгарку.
Щіткові
Застосування таких машин поширене переважно серед професіоналів, які використовують їх для шліфування, полірування та чищення поверхонь. Принцип дії полягає у виконанні полірування за допомогою щіток. Залежно від конструкційних особливостей, подібні шліфувальні машинки можуть мати одну і більшу кількість щіток, які чудово проникають у важкодоступні місця.
Багатофункціональні
Їх особливістю є поєднання можливостей відразу декількох шліфувальних інструментів. Як правило, в комплект входить безліч різноманітних форм і властивостей насадок, призначених для полірування і шліфування різних матеріалів. Крім цього, купивши функціональну шліф машинку, в комплекті вдасться виявити абразивні матеріали різної зернистості.
Переваги шліфувальних машин
Залежно від конструкційних особливостей шліфувальної машини, вона має певний ряд переваг, можна виділити основні переваги, універсальні для кожного з різновидів пристроїв. До них відносяться:
- прискорення робочого процесу у порівнянні з виконанням шліфування вручну;
- забезпечення рівної обробки по всій площі поверхні;
- економія сил та енергії;
- універсальність застосування;
- оснащення спеціальними відсіками для збирання пилу та очищення простору.
Відповідно до поставлених завдань, необхідно вибрати та купити шліфувальну машину оптимальну для конкретного випадку, як у побутовому використанні, так і для професійних цілей.
На що звертати увагу при виборі шліфувальної машини
Вибираючи електричну шліфувальну машину, важливо не тільки керуватися основними завданнями, але і пам'ятати про наступні нюанси:
- не вийде підібрати шліфувальну машину, що ідеально підходить для всіх типів робіт, тому доведеться обмежити вибір пристроєм, призначеним для роботи з певними матеріалами. та типами поверхонь;
- в залежності від моделі агрегат може бути обладнаний додатковими функціями;
- особливе значення має якість матеріалів, у тому числі виготовлений інструмент;
- не варто нехтувати комфортністю шліфувальної машини — вона повинна сидіти в руках так, щоб уникнути швидкого втомлення;
- призначення машини визначається її потужністю.
Чому варто віддати перевагу нашому магазину
Шліфмашини, представлені в каталозі, не тільки вражають різноманіттям, але і є оригінальною продукцією, що має відповідні сертифікати якості. Купуючи електроінструмент у нашому інтернет-магазині, можна не турбуватися про надійність та справжність товарів від провідних виробників. На кожну модель виписується гарантія якості виробника.
Чому варто купити шліфувальну машину в Україні саме у нас? Наші покупці отримують безліч переваг:
- швидке оформлення замовлення на сайті або по телефону за допомогою консультанта;
- можливість оплати зручним способом: за передоплатою, кредит, розстрочку, частинами;
- ексклюзивні цінові пропозиції;
- досвідчені та доброзичливі консультанти;
- гарантія якості;
- система лояльності, акції. В акційні дні встановлюються суттєві знижки продукції різних сегментів від побутових до професійних.
У Eldorado можна купити шліфувальну машину за оптимальною ціною. А при виникненні складнощів із вибором замовити зворотний дзвінок на сайті. Варто скористатися консультацією досвідчених фахівців, які допоможуть підібрати потрібну модель. Доставка здійснюється по Києву та всій території України.
Ціни на шліфувальні машини (вартість листопад 2024)
Товар | Ціна |
Шліфмашина пневматична EINHELL TC-PE 150 (4133330) | 2019 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова RYOBI RROS18-0 без АКБ та ЗП (5133005393) | 3149 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова Ryobi ROS300 (5133001144) | 2445 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова Ryobi ROS300A (5133001142) | 3199 грн. |
Шліфмашина пряма Ryobi EHT150V (гравер) (5133000754) | 2899 грн. |