ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ
3 699
44 699
85 699
26
57
88
47
NaN
NaN
ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ
Як вибрати варильні поверхні
Варильна поверхня — техніка першої необхідності на будь-якій кухні. На відміну від класичних печей, пристрої дозволяють створити єдину робочу поверхню в приміщенні, що не тільки зручно, але й виглядає естетично. Щоб купити плиту, що влаштовує вас за всіма критеріями, слід враховувати:
- з якого матеріалу виготовлена робоча поверхня;
- яке необхідно кількість і розмір конфорок;
- бажаний бренд і його репутація;
- від якого типу джерела повинна працювати для варки поверхня;
- бюджет майбутньої покупки.
Також заздалегідь слід врахувати, як працює панель: кількість режимів, простота управління. Важливе значення має дизайн моделі і її розмір для впровадження в кухонний простір.
Види: матеріал, тип конфорок
Глобально вбудовані варильні панелі ділять на три типи:
- Газові. Варильні поверхні мають металевий зовнішній корпус, використовується нержавіюча або емальована сталь. Існують плити, в основі яких склокераміка і особлива платформа "газ на склі". В такому випадку пальника заховані під скло.
- Електричні. Варильні поверхні можуть бути класичними, з "млинцями" з чавуну або склокерамічними. Нагрівальні елементи конфорки заховані під "обкладинку" зі скла та кераміки. Також пропонується класичне виконання конфорок — стрічкова спіраль. У такому виконанні клема конфорки незалежна.
- Індукційні. До електричного типу відноситься індукційна плита, в основі роботи якої магніт, який створює високочастотне поле і забезпечує вихрову подачу струму. До часу експлуатації нагрівається тільки посуд, інша частина панелі залишається холодною.
- Комбіновані. Моделі об'єднують газові та електричні конфорки. Завдяки цьому користувачі не прив'язані до одного джерела живлення. За відсутності газу можна швидко переключити кухонну поверхню на електричне нагрівання. Комбіноване обладнання добре поєднується із будь-яким інтер'єрним стилем кухонного приміщення.
У магазинах можна купити варильну поверхню, в яких одночасно використовуються комбінована газова проводка і клемна колодка, що живиться від електромережі. Така універсальність панелі стане в нагоді у випадках, коли потрібно приготувати страву при певній температурі або відзначається слабка подача газо-, електропостачання.
За типом установки та комплектації для варки поверхня може бути:
- залежною;
- незалежною.
Перші поставляються разом з духовою шафою. При цьому панель керування пристрою може бути поєднана з системою управління духовки. Як правило, комплекти продаються за більш доступною ціною, але тут є ризик: якщо зламається духовка, то і для варки поверхня може вийти з ладу. Автономні встановлюються окремо.
Для виготовлення вбудовуваних варильних поверхонь застосовуються такі матеріали:
-
Нержавіюча сталь. Матеріал стійкий до теплових та механічних навантажень, а також довго не втрачає свого первозданного вигляду.
-
Склокераміка. Покриття виконане зі скла з добавками подрібнених на порошок металів. Такі панелі миттєво нагріваються та витримують температуру до 750 градусів.
-
Загартоване скло. Матеріал характеризується підвищеною ударною міцністю та не деформується при нагріванні.
-
Емаль. Відрізняється довговічністю, покращеною стійкістю до високих температур та до сколів. Покриття легко чиститься після повного остигання.
Складові та функції варильні поверхні
Явним відмінністю сучасних поверхонь є:
- Сенсор для швидкого включення і регулювання температурних режимів. За виконання завдань відповідає вбудований електронний модуль.
- Термостат для оповіщення про нагріванні конфорки до потрібної температури, функцію виконує спеціальний індикатор.
- Кількість конфорок. По-різному: три, чотири, п'ять штук, можливо наявність додаткових елементів нагріву різних форм.
- Блокування панелі. Виконує захисну функцію, розблокування здійснюється натисканням на кнопки поверхні. Кожен виробник пропонує свою систему розблокування.
Варильна панель може бути також оснащена:
- Функцією пам'яті. Дозволяє запрограмувати потужність і час роботи конфорки.
- Захистом від переливу. У разі, якщо рідина потрапляє на панель управління, пристрій автоматично відключається.
Зверніть увагу на енергоспоживання. Електричні моделі з абревіатурою А + і А ++ економно витрачають електроенергію: при максимальному нагріві конфорки автоматично відключаються, при зниженні температури включаються знову.
Серед додаткових функцій виділяються такі:
- Захист від дітей. При включенні режиму елементи управління не реагують на дотик дитини.
- Функція Пауза (Stop&Go). Корисна опція дозволяє призупинити приготування їжі, а потім повернути задані характеристики одним дотиком.
- Управління витяжкою (Hob2Hood). Опція дає можливість керувати витяжкою в автоматичному режимі, самостійно запускаючи її та налаштовуючи відведення повітря під час приготування їжі.
- Газ-контроль. Вбудована варильна поверхня здатна відключатися в автоматичному режимі при згасанні газу.
- Вбудована витяжка. Наявність опції допомагає ефективно очистити повітряні маси та звільнити верхній ярус кухні.
- Управління за допомогою Wi-Fi. Користувачі можуть контролювати приготування їжі завдяки додатку в смартфоні.
- Індикатор залишкового тепла. Режим попереджає користувача, що робоча зона ще не остигнула.
Різновиди варильних поверхонь по типу управління
В інтернет-магазині Eldorado можна вибрати варильні панелі за вигідною вартістю. Покупці можуть замовити пристрої з такими типами керування:
- Сенсорне. Управління здійснюється за допомогою вбудованих сенсорів. Користувачі можуть максимально точно задавати характеристики потужності та тривалості горіння. Це дає можливість заощадити витрати на газопостачання та покращити ефективність готування. Завдяки рівній поверхні моделі легко чистяться.
- Механічне. Велика кількість користувачів віддає перевагу механічним перемикачам. Вони рідко виходять з ладу і вважаються більш надійними та практичними. Однак, механічні перемикачі не забезпечують необхідної точності потужності горіння.
- Механічне та сенсорне. Комбіновані кухонні поверхні функціонують на електриці та газі. Користувачі можуть вибирати різні режими роботи та заощаджувати загальний час приготування їжі.
Від чого залежить вартість техніки
Купити варильну поверхню можна за недорогою ціною, бюджет залежить від наступних показників:
- кількість конфорок;
- виконання: залежні, автономні,
- тип: газові, електричні, комбіновані;
- набір додаткових функцій;
- кількість додаткових режимів і максимальної температури нагріву.
Ціна на варильну поверхню залежить від популярності бренду. Сьогодні на ринку представлено більше десятка брендів, найпопулярніші: Samsung, Bosch, Hansa, Electrolux, Indesit, Zanussi, Gorenje і деякі ін.
Експлуатація
Варильна поверхня вимагає дотримання правил експлуатації, що дозволяє забезпечити її тривалу роботу.
- Готування. Для індукційних плит повинна використовуватися спеціальний посуд, призначена для такого способу нагрівання.
- Чистка. Корпус слід очищати спеціальними засобами, в складі яких відсутні абразиви, інакше можна пошкодити поверхню. Тоді панель втратить свій естетичний вигляд.
Щоб забезпечити довговічність, варильна поверхня завжди протирається або очищається в охолодженому стані.
Магазин Eldorado: вигідні умови покупки
Широкий асортимент інтернет-магазину Eldorado і зручність настройки фільтрів каталогу дозволить вам вибрати й купити плиту в Києві та інших містах України в короткі терміни на вигідних умовах:
- за бажанням покупця оформляється розширена гарантія;
- діє доставка "до дверей";
- можливий монтаж;
Купити варильну поверхню в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України ви зможете і з безкоштовною доставкою, якщо заберете техніку особисто в будь-якому магазині торгової мережі.
Ціни на варильні поверхні (вартість грудень 2024)
Товар | Ціна |
Поверхня індукційна ELECTROLUX IPEL6453KC | 13599 грн. |
Поверхня індукційна ELECTROLUX EHH96240IK | 8999 грн. |
Поверхня індукційна PYRAMIDA IH G 640 | 10619 грн. |
Поверхня індукційна ELECTROLUX IPES6451KF | 15999 грн. |
Поверхня індукційна HANSA BHI68300 | 9599 грн. |