МІКРОХВИЛЬОВІ ПЕЧІ
1 999
22 549
43 099
17
42
МІКРОХВИЛЬОВІ ПЕЧІ
Останні відгуки у категорії Мікрохвильові печі
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Мікрохвильова піч: як вибрати пристрій для будинку
Купуючи мікрохвильову піч для кухні, бажано відразу знайти їй відповідне місце і визначитися з колом завдань. Агрегати бувають окремостоячі і вбудовані в кухонний гарнітур. За функціональністю вони практично не розрізняються, але що вбудовуються в конструкції повинні відповідати певним розмірами і коштують дорожче.
Для комфортного обслуговування пристрій бажано розташувати на рівні грудей, щоб не нахилятися при готуванні їжі. Встановлювати конструкцію має представники магазину або фірми виробника.
За європейськими законами безпеки, не рекомендується знаходитися на відстані 5 см від корпусу пристрою довше 20 хвилин.
Сучасні НВЧ-печі відрізняються по потужності, яка змінюється від 500 Вт до 2500 Вт і вище. Щоб уберегти прилад від перегріву, використовується режим її регулювання.
Їжа, приготована за допомогою тільки радіопроменів, відрізняється хорошим смаком, збереженням вітамінів і поживних речовин. Але має зовнішній вигляд звичайних відварних продуктів. Щоб з'явилася піджареної корочка, мікрохвильовка обладнується додатковими пристроями: грилем. При цьому значно збільшується споживана потужність.
Види механізмів
Мікрохвильові печі соло використовуються для найпростіших заходів:
- можна розігрівати 1-2 страви, випічку;
- можливо швидко розморожувати продукти;
- зробити гарячі бутерброди, піцу на готовому коржі.
Для запікання м'яса краще підійде мікрохвильовка з грилем. Додатковий пристрій розташовано знизу або зверху камери. Розрізняють такі види:
- Кварцова лампа ховається за металевими гратами на стелі, прискорюючи процес приготування страв.
- Теновий стаціонарний або рухливий гриль розташовують в різних частинах камери печі, забезпечуючи рівномірний спрямований прогрів. Деякі печі обладнані двома ТЕНами.
- Вугільний тип гриля виділяє тепло, порівнянне по інтенсивності з вогнем. Їжа набуває легким димним запахом.
Ще більш пристосованою для приготування випічки з апетитною рум'яною скоринкою є мікрохвильовка з конвекцією. Всередині розташований вентилятор, рівномірно нагнітає підігрітий до заданої температури повітря, по всьому об'єму камери.
Пристосована економити електроенергію инверторная мікрохвильова піч, за рахунок інноваційного способу приготування їжі. Моделі відрізняються збільшеною камерою (немає поворотного столу), полегшеним вагою конструкції (вилучено трансформатор). Апарат працює значно тихіше. Продукти готуються швидше, зберігаючи соковитість, вітаміни, оригінальний смак.
Мікрохвильовка з функцією духовки вдало поєднує і збагачує роботу обох приладів. Розширюють сферу приготування комбіновані апарати, НВЧ печі 2 в 1:
- з хлібопічкой — дозволяє випікати в швидкісному режимі борошняні вироби;
- з пароваркою — розширює меню приготування страв на пару.
Особливості форми і обсягу
Одна з головних характеристик печі — місткість камери, яка вимірюється в літрах.
- Маленька мікрохвильовка ідеально підходить для обслуговування сім'ї з 1-2 чоловік. Можливо розморожування продуктів, підігрівання страв і напоїв, приготування випічки з напівфабрикатів. Ємність камери не перевищує 19 літрів.
- Середні параметри (20-25 літрів) підходять для сім'ї з 3-4 чоловік, якщо готувати зрідка. Можна скористатися грилем для запікання м'яса та овочів.
- Велика камера (26-32 літра) підійде для любителів готувати багато і часто. Печі оснащені конвектором, грилем. Мікрохвильова піч компактна, тому часто зустрічаються поєднані конструкції з духовою шафою, хлебопечкой і іншими пристосуваннями. Комбінований агрегат варто купувати, якщо немає повноцінних пристроїв.
За габаритами окремостоячі настільні мікрохвильовки зазвичай більше вбудованих моделей. Через нагрівання зовнішньої частини печі, необхідно витримувати відстань не менше 10 см від стіни або інших предметів обстановки кухні.
Володіє більшою місткістю камери мікрохвильовка без поворотного столу. У пристрій поміщається посуд нестандартної форми. Легше здійснюється чистка конструкції, потрібно менше ремонту або заміни обертається деталі.
Способи управління
За способом управління розрізняють механічні, кнопкові, сенсорні прилади. Найбільш популярні — електронні системи, де на дисплеї можна автоматично підключити кілька функцій одночасно: задати час, температуру приготування, визначити вагу і склад продукту, встановити програму готування страви.
Механічне управління складається з двох тумблерів, на одному з яких встановлюється час, на іншому — виставляється необхідна потужність.
Додаткові функції
Неоціненне перевага мікрохвильової печі — можливість готувати страви в автоматичному режимі. При цьому навіть програму пристрій задає самостійно, проаналізувавши вагу, склад, час і кінцевий результат.
Додатково пристрої оснащені функціями, що полегшують експлуатацію:
- прискорена Авторазморозка;
- автоматичний режим приготування збережених в пам'яті рецептів страв;
- блокування клавіш від дітей;
- встановлення послідовної програми від розморожування до повного приготування певного блюда;
- підсвічування в камері;
- програма затримки розігріву (приготування) їжі до заданого часу;
- знищення запахів після готування;
- сигнал звуком по закінченню процесу.
Щоб не переплачувати за непотрібні функції, бажано ретельно вивчити запропонований функціонал.
Ціна мікрохвильовки в залежності від покриття
Вид покриття внутрішніх стінок камери впливає не тільки на смак приготованих страв, але при якісному покритті на мікрохвильовки ціна також стає вище.
- Мікрохвильові печі з термостійкої емаллю вважаються бюджетним варіантом. Емаль легко миється, але під впливом високої температури часто облущується. Виріб втрачає захист від корозії, стає непридатним для постійної експлуатації.
- Оптимальний, але дорогий варіант — мікрохвильовки з керамічним покриттям. Стінки не піддаються подряпин, але крихкий матеріал сколюється при ударах. Тому користуватися пристроєм треба вкрай обережно.
- Кращою за відгуками користувачів, вважається нержавіюча сталь. Вона легка в обслуговуванні, добре змивається жир. Але поверхню швидко втрачає блиск, стаючи матовою.
Правила догляду
В сучасних комбінованих моделях передбачено 3 основні методи очищення внутрішньої поверхні від жирових нашарувань:
- Гідролізний спосіб підходить для агрегатів, в яких закладена можливість чищення паром. В камеру ставлять спеціальну ємність з водою. Чи включається пристрій. Вода перетворюється в пар, від якого розм'якшуються забруднення на стінках. Остання фаза — механічне видалення залишків їжі вологою серветкою. Даним методом ефективно очищається біокераміка, емаль, акрил. Процедура в ручному режимі доступна, якщо функція відсутня.
- Піроліз — це високотемпературний вплив гарячого повітря на стінки камери. При цьому залишки продуктів і жир просто вигорають. Після закінчення заходу поверхню протирають вологою тканиною. Не підходить для емальованих і акрилових поверхонь.
- Легко чиститься поверхню за допомогою спеціальних знімних пластин (каталіз), на яких осідають забруднення. Замінивши деталі, отримують чисту камеру печі.
Де вигідно купити мікрохвильовку
У великому асортименті Eldorado ви можете вибрати і купити мікрохвильову піч в Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Кривому Розі, Львові та інших містах України. В інтернет-магазині представлені нові розробки відомих брендів Samsung, Gorenje, LG. Клієнтам чекає нелегкий вибір — зупинити увагу на одному з десятків, виставлених на віртуальних вітринах, приладів. Але впорається з цим завданням завжди допоможуть наші консультанти.
Ціни на мікрохвильові печі (вартість січень 2025)
Товар | Ціна |
Мікрохвильова піч GORENJE MO20A4X | 4399 грн. |
Мікрохвильова піч WHIRLPOOL AMW 730 WH | 24199 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована ELECTROLUX LMS2203EMX | 13299 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована SAMSUNG MS23A7118AW/UA | 5499 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована Whirlpool AMW 730/SD | 24199 грн. |