ПЛАНШЕТИ (ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ: 8 ГБ)
5 599
51 299
96 999
10
13
ПЛАНШЕТИ
Ритм життя сучасної людини постійно пришвидшується. Робота, навчання, розваги та саморозвиток – для повсякденних завдань потрібен продуктивний портативний помічник. Смартфони обмежені діагоналлю дисплея, повноцінну роботу в багатозадачному режимі забезпечує планшет з 8 Гб оперативної пам'яті.
Планшети з оперативною пам'яттю 8 ГБ
Пристрої з великим об'ємом ОЗУ підходять для багатьох сценаріїв, а більша діагональ ще більше розширює варіанти застосування. Розглянемо, з якою метою купують планшети 8 Гб:
- офісні завдання: кількості оперативної пам'яті достатньо, щоб редагувати документи, тримати відкритими кілька вкладок у браузері та переписуватись у месенджерах;
- ігри: вимогливі тайтли демонструють стабільно високий FPS із максимальними налаштуваннями;
- робота з графікою: 3D-моделювання, дизайн, корекція фото та створення ілюстрацій у комфортних умовах;
- монтаж відео та робота з аудіо: редагування кількох доріжок у режимі реального часу.
Пристрої з значним обсягом ОЗУ легко справляються браузингом, відкриттям текстових документів і книг, програванням мультимедіа та іншими простими завданнями.
Вибір планшета на 8 Гб
Щоб підібрати збалансований пристрій, вивчіть його характеристики. Розглянемо основні критерії вибору.
Процесор та обсяг постійної пам'яті
Чіп визначає рівень продуктивності. Чим вища тактова частота процесора, тим більша потужність. Популярні категорії:
- Середній рівень. Чіпів з максимальною тактовою частотою 2 ГГц достатньо для мультимедійних та офісних завдань.
- Субфлагманський рівень. Рішення на 3,2 ГГц забезпечують стабільну продуктивність у тривалих ігрових сесіях, демонструють швидку роботу у важких програмах.
- Флагманський рівень. Конфігурації з чіпами на 3,49 ГГц надають найкращу продуктивність на ринку.
Щоб планшет із 8 Гб оперативної пам'яті повністю розкрив потенціал, варто вибирати пристрої субфлагманського чи флагманського рівня.
Щодо внутрішнього сховища, то доступні такі конфігурації:
- 64 ГБ;
- 128 ГБ;
- 256 ГБ.
Об'єм 64 Гб – мінімальний для зберігання файлів, підходить користувачам, які використовують стрімінгові сервіси та хмарні сховища. 128 Гб – збалансований варіант для комфортної роботи з файлами офлайн.
Максимальний обсяг дискового простору вибирають для професійних цілей: зберігати фото та відео в стиснутому форматі, графічні проекти та інші важкі файли. Щоб заощадити на покупці, можна придбати планшет 8 Гб із підтримкою карт пам'яті microSD.
Операційна система
Встановлена ОС визначає функції та можливості гаджета, розмір бібліотеки додатків, якою може оперувати пристрій. На ринку планшетів конкурують три популярні операційні системи:
- iPad OS. Фірмове програмне забезпечення Apple для iPad. Відрізняється широким вибором програм у фірмовому магазині, але обмеженими можливостями установки софту зі сторонніх джерел. Найбільш захищена з усіх операційних систем.
- Windows. Повноцінна десктопна версія системи Microsoft або оптимізований під ARM-пристрій варіант. У першому випадку можна встановлювати програми x86, у другому - UWP-софт із магазину Microsoft Store та Android-додатки з Amazon Store.
- Android. Найбільш поширена ОС, що розробляється Google разом із виробниками планшетів. Має найбільшу бібліотеку додатків, розширені можливості встановлення стороннього софту, відкриту файлову систему.
Згідно зі статистикою використання операційних систем, рішення від Apple обирають дизайнери, художники, творці та споживачі контенту, Android підходить користувачам, які підбирають універсальний гаджет. ОС від Microsoft віддають перевагу тим, кому потрібні десктопні програми в компактному гаджеті.
Можливості екрану
Вибір характеристик дисплея складається з діагоналі, роздільної здатності та типу матриці. Пристрої доступні у діагоналях від 10 до 13 дюймів. Більш компактні моделі портативні, конфігурації з максимальною діагоналлю не так легко транспортувати, але надають кращий досвід роботи в мультиоконному режимі.
Розглянемо доступні варіанти роздільної здатності дисплея:
- Full HD – найпоширеніший формат, який зустрічається у моделях початкового та середнього рівнів;
- Quad HD - варіант з більшою деталізацією, такі матриці встановлюють флагманські гаджети.
Тип матриці визначає, наскільки планшет 8 Гб відображатиме контрастне, насичене та яскраве зображення. Серед доступних типів матриці виділяються IPS та OLED. У першому випадку користувач отримує природну перенесення кольорів, у другому — кращу контрастність і насиченість.
Як формується ціна на планшети з оперативною пам'яттю 8 Гб
На вартість пристроїв впливає безліч факторів. Крім «начинки» (процесор, об'єм ПЗУ, роздільна здатність та діагональ дисплея, ємність акумулятора, кількість мп камери), ціну гаджета формують:
- комплект поставки: зарядний пристрій збільшеної потужності, клавіатура, стілус, чохол;
- матеріали корпусу: моделі зі скла та металу коштують дорожче за конфігурації з пластиковим корпусом;
- додаткові можливості: захищений корпус, спеціальне програмне забезпечення, наявність активного охолодження або можливість встановити сім-карту.
Чим більше завдань може виконувати пристрій, тим дорожче буде.
Популярні моделі
Серед широкого асортименту моделей користувачі віддають перевагу таким:
- APPLE iPad Pro 12.9" M2. Потужний процесор, "залізо" рівня настільних комп'ютерів і великий екран з відмінною передачею кольорів.
- SAMSUNG Galaxy Tab S8+. Ультимативне рішення на Android з найкращим «залізом» та фірмовими сервісами Samsung.
- LENOVO Yoga Tab 11. Збалансована модель поєднує відмінну автономність, продуктивність високого рівня та низьку для свого класу ціну.
На сайті Eldorado.ua можна купити планшет 8гбооперативної пам'яті з доставкою по Україні. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами. Наші експерти нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть з оформленням замовлення.