ЗАХИЩЕНІ СМАРТФОНИ
7 999
41 499
74 999
4
6
8
СМАРТФОНИ
Захищені телефони
Високотехнологічні та зручні сучасні смартфони дуже крихкі. Навіть якщо після падіння на поверхні не утворилися тріщини, це ще не гарантує відсутність будь-яких внутрішніх пошкоджень. З такою проблемою часто трапляються люди, які ведуть активний спосіб життя, тому на ринку з'явилися протиударні смартфони. За своєю функціональністю пристрої практично не відрізняються від звичайних моделей. Тому, якщо вас цікавлять захищені смартфони, слід врахувати низку стандартних параметрів.
- Наявність гарантії.
- Ємність акумулятору.
- Кількість слотів для SIM-карт.
- Розмір вбудованої та оперативної пам'яті.
- Діагональ монітора.
- Вид операційної системи.
Важливо, щоб протиударний телефон мав слот для розширення пам'яті, прийнятну роздільну здатність, достатню для перегляду якісного відео або ігор. Найбільш популярні варіанти від виробників: 854 * 480 (FWVGA), 1280 * 720 (HD), 1920 * 1080 (Full HD), 2280 * 1080, 3040 * 1440 пікселів.
Клас захисту
Ступінь захисту протиударного смартфона визначається на підставі випробувань, враховуючи особливості виробництва пристрою та зіставляючи результати роботи із затвердженими світовими стандартами ступенів захисту від ударів, води та пилу.
- IP54 — дана категорія захисту підходить практично всім смартфонам, тому зазвичай така абревіатура не вказується в паспорті. Згідно з цією специфікацією, пристрій продовжуватиме функціонувати, якщо в середину корпусу потрапить невелика кількість пилу або води.
- IP56 — гаджет, що має статус захищеності, не боїться води і пилу в стандартних умовах експлуатації. Наприклад, якщо користувач без парасольки розмовлятиме смартфоном під час зливи, пристрій буде справно працювати.
- IP57 — смартфони, що не вбиваються, у разі падіння вони витримують короткочасне перебування у воді або вплив суцільного потоку рідини.
- IP67 — максимальний технічний захист, це найнадійніший клас моделей, які можуть витримати занурення на глибину до 1 метра тривалістю до 30 хвилин.
- Останній клас смартфонів — IP68. Гаджет виконується в герметичному корпусі, стійкий до занурення, злив, пилових бур. Його можна обирати для туристичного походу, коли передбачається експлуатація в екстремальних умовах.
Види захищених телефонів в Україні
Розберемо технічні характеристики протиударних гаджетів докладніше, оскільки визначають їх функціональний вид.
- Діагональ екрана — мінімальний показник 4,5 дюйма, максимальний — 6,5 дюймів.
- Тип матриці. Можна придбати захищені смартфони з матрицею типу: Dynamic AMOLED, Super Amoled, OLED, TN або IPS.
- Операційна система — поширені Android та iOS.
- Процесор: вид, частота, кількість ядер. Більш сильні процесори Samsung Exynos, Spreadtrum, MediaTek, Apple. Мінімальна частота — 1,12 ГГц, кількість ядер — від 4 до 8.
- Об'єм пам'яті. Розмір вбудованої пам'яті варіюється від 64 до 512 Гб, оперативна не перевищує 8 Гб.
- Кількість та можливості камер. Максимальна кількість камер — 4, роздільна здатність рідко не перевищує 16 Мп.
Для багатьох мандрівників також важливим є стандарт зв'язку, який підтримує протиударний смартфон, купити можливо варіанти з 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS), 3G (TD-SCDMA), GSM, CDMA. Пристрої досить тонкі — від 7,1 до 14 мм.
Купити захищений смартфон в Україні можна з різних матеріалів корпусу: пластику, металу, протиударного скла, гуми та комбінованих варіантів.
Відмінності у ціні
Пило — та водонепроникний смартфон можна придбати за ціною від 3600 грн. Чим дорожчий пристрій, тим більше він захищений від впливу негативних факторів. Перед тим як купити захищений смартфон, слід також врахувати:
- Розмір пам'яті.
- Роздільна здатність камер.
- Місткість батареї.
- Тип операційної системи (iOS завжди дорожчий).
- Розмір та тип дисплея.
Бюджет на пило — та водонепроникний смартфон слід планувати виходячи з особистих потреб. Якщо вам не важлива функціональність, а тільки можливість зв'язку та захист, можна підібрати і недорогий апарат.
Як продовжити експлуатацію захищеного телефону
Перш ніж купити протиударний смартфон в Україні, слід врахувати рекомендації виробників:
- Для більшого захисту купуйте чохол.
- Періодично розряджайте батарею до 0% та заряджайте до 100%.
- Для чищення корпусу та екрану використовуйте м'які серветки та спеціальні засоби для чищення.
Якщо ви вже вирішили купити захищений смартфон, перед початком експлуатації ознайомтеся з інструкцією з експлуатації виробника.
Розшифровка стандартів захисту
Захищені смартфони на базі операційної системи Android не бояться пилу та вологи, а деякі моделі навіть мають на увазі короткострокове занурення на кілька метрів. Але щоб правильно підібрати універсальний гаджет, важливо розуміти значення буквено-числового коду, вказаного у технічних характеристиках. IP — це абревіатура, яка означає клас захисту, а цифри вказують відповідність певним параметрам: перша — пилопроникність, друга — вологостійкість. Існують різні стандарти захисту від вологи:
- IPx0 — гаджет абсолютно не призначений для використання в умовах підвищеної вологості, тому варто берегти його від дощу.
- IPx1 — допустимо виключно короткостроковий вплив вертикальних крапель, тому дрібний дощ не зіпсує пристрій, але все ж таки краще берегти його від зайвої вологи.
- IPx2 — стійкість до бризок, що падають вертикально та під малим кутом (15 градусів).
- IPx3 — мобільний телефон витримає вплив вологи, яка спрямована вертикально та під кутом 60°.
- IPx4 — ефективний захист як горизонтальних, так і вертикальних водних бризок, за рахунок чого навіть під зливою не доводиться турбуватися про збереження смартфона.
- IPx5 — такий захист добре протистоїть потокам води, які надходять під тиском.
- IPx6 — смартфон успішно витримає навіть потужні потоки води, що робить його універсальним рішенням.
- IPx7 — допустиме занурення у воду на глибину не більше 3-х метрів, тому такий гаджет відмінно підійде мандрівникам і всім, хто віддає перевагу активному способу життя. Основні кнопки управління часто винесені на корпус, адже сканер відбитка пальця, як і розблокування екрана, не спрацюють під водою, що завадить зняти процес плавання.
- IPx8 — повна герметичність, що дозволяє на пів години поринути на глибину до 1,5 метрів. У деяких смартфонах передбачені додаткові гумові накладки, що запобігають проникненню вологи крізь роз'єм для зарядного пристрою.
- IPx9 — максимальний захист у будь-яких умовах, у тому числі від гарячої води, що надходить під тиском.
Рівень захисту від пилу варіюється від IP0x, що свідчить про негерметичність корпусу, до IP6x повний захист від пилу. Смартфони з підтримкою карт пам'яті, призначені для занять спортом та активного проведення часу, часто доповнені спеціальними металевими або гумовими вставками.
Де придбати захищений смартфон
Інтернет-магазин Eldorado.ua пропонує пиле-, водозахищені та протиударні гаджети в даному розділі каталогу. Широкий асортимент та наявність докладних описів до кожної моделі допоможуть вам швидше вибрати відповідний варіант.
Ви можете захищений смартфон купити у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Покупку можна забрати у найближчому офлайн-магазині або замовити з доставкою.