ПРИНТЕРИ, БФП З WI-FI
4 199
171 522
ПРИНТЕРИ, БФП
Цей актуальний напрямок розвитку сучасної друкарської техніки викликає підвищений інтерес користувачів. Принтер wi-fi давно перейшов з розряду розкоші до категорії важливого обладнання офісів компаній, будинків, пунктів комп'ютерних послуг, фотосалонів. БФП керується віддалено з ПК, ноутбука, планшета або смартфона, роздруковуючи отримані елементи в кольоровому, чорно-білому вигляді.
Розглянемо типи, характеристики БФП для друку, критерії їх вибору і використання.
Принтер з wi-fi: параметри, сфера застосування
Є два типи друкувального обладнання:
- Принтери, призначені для друку.
- БФП можуть додатково сканувати, копіювати і навіть відправляти по факсу дані.
Залежно від рівня друку, експлуатаційного навантаження, специфіки виконуваних завдань моделі БФП, запропоновані ринком, класифікуються і вибираються по ряду параметрів.
Формат аркушів для друку
Регламентується найбільший розмір аркуша паперу, відповідний пристрою. Найчастіше це формати А3, А4. Окремо пропонуються моделі промислового класу для паперу формату А0 і рулонними носіями.
Технологія друкування
Розрізняють техніку з трьома технологіями:
- Струйна. Зображення наноситься чорнилом. Підходить для використання вдома. Через невисокий ресурс картриджа не підходить для великих обсягів роботи.
- Лазерна. Заснована на порошкоподібних барвниках, застосовується у чорно-білих моделях. Купити лазерний принтер wi-fi вигідно для друку документації.
- Світлодіодна схожа на лазерну технологію. Замість порошкових фарб використовуються лінійки світлодіодів.
- Сублімації. Добре підходить для бездоганного фотодруку.
Рівень кольоровості
Це кількість відтінків, використовуваних в апараті. Від цього параметра залежить якість друкування. Сфера застосування приладів обумовлюється необхідним рівнем кольоровості зображення.
Найбільша роздільна здатність
Вказує на деталізацію зображення. Чим вища характеристика, тим точніша картинка. Графічні файли вимагають високої роздільної здатності, текстові документи цього не потребують.
Копіювання
Користувачам важлива швидкість створення кольорових, чорно-білих копій протягом хвилини. Від цього залежить, в яких умовах буде застосовуватися пристрій.
Друк
Вказується швидкість друкування найнижчої якості за 1 хвилину. При цьому кольоровий друк виконується повільніше. Друк фотографій проводиться з найменшою швидкістю, при найвищій якості.
З огляду на характеристики, вимоги якості, вибирають відповідні параметри окремої моделі.
Двосторонні зображення
Ці функції БФП дозволяють економити час і зменшувати кількість операцій при роботі з двосторонніми відбитками. Розділяють двостороннє:
- сканування;
- копіювання;
- друк.
У моделях передбачаються механізми подачі аркуша, одночасного нанесення картинки на дві сторони паперу. Функція робить прилад дорожчим, його використання доцільне при великих обсягах.
Місячний ресурс
Вказує на кількість сторінок за місяць, що апарат робить без втрати працездатності. Важливий критерій вибору техніки. Підбираючи відповідне вимогам обладнання, враховують щільність, паперу, специфіку картриджів або фотобарабана, набір вбудованих вузлів, способи передачі даних та інші критерії. Нас цікавить передача інформації без дротів.
Що ви отримаєте, встановлюючи БФП з wi-fi
Роздруковуючи на папері документ, зі смартфона, необхідно відправити файл на комп'ютер за допомогою Bluetooth, USB кабелю, зберегти, дати команду надрукувати його. Використовуючи бездротовий зв'язок можна зробити всю роботу без ПК і швидше.
Підключаючи пристрій через wi-fi, ви отримуєте можливість:
- керувати технікою для друку через мережу;
- збільшити оперативність друку;
- встановлювати Wi-fi принтер в будь-якому місці;
- не перевантажувати простір зайвими дротами;
- групі користувачів працювати з єдиним приладом для друку;
- не бігати за документами, не стояти в черзі на роздрук. Цей фактор є актуальним для офісів компаній;
- користуватися будь-якими мобільними гаджетами.
Переваги зв'язку обладнання для друку без дротів, очевидні. Якість його роботи залежить від технічних характеристик, виробника, оснащеності і ціни.
Як вибирати бездротовий принтер
Алгоритм вибору бездротового пристрою для друку не відрізняється від процедури вивчення параметрів звичайних дротових апаратів. Основне завдання — заздалегідь визначити цілі його використання, де дійсно необхідний бездротовий зв'язок, і коли це стане приємним бонусом, за який доведеться заплатити.
Щоб вдало купити вай фай принтер, необхідно знати:
- який тип апарату потрібен;
- потенційне навантаження;
- відповідну технологію друку;
- потрібну кількість кольорів;
- роздільна здатність одержуваних відбитків;
- швидкість друку;
- дозволені розміри паперових листів;
- сумісність з гаджетами;
- про додатковий набір функцій.
Бездротовий тип підключення може використовуватися без обмежень. Його наявність необхідна, якщо ви користуєтеся мобільними гаджетами вдома, в великих офісах, де працює багато людей. У домашніх умовах, коли документи направляються зі стаціонарного комп'ютера, його використання не впливає на результати роботи. Якщо ви цінуєте зручність, і плануєте розширити список техніки додатковими мобільними приладами, для дистанційного друку файлів встановіть струменевий, світлодіодний або лазерний принтер з вай фай. З'єднання без проводів в порівнянні з деякими функціями сучасних апаратів, обходиться недорого. Потрібна допомога? Зателефонуйте консультантам компанії Eldorado, для консультації та підтримки в пошуку оптимального варіанта БФП.