ГАЗОВА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ
4 444
55 199
26
49
72
48
52
56
ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ
Газові варильні поверхні: критерії вибору
Газові поверхні не тільки зручні в експлуатації, але і дозволяють в точності регулювати потрібну температуру. Використовуючи пристрій ви будете готувати буквально на вогні, від чого виникає особливе відчуття затишку.
Щоб купити варильну поверхню газову на довгі роки, пам'ятайте про наступне:
- бренд і його гарантія (зазвичай покупцеві пропонується до 5 років гарантійного обслуговування);
- габарити;
- конфорки: їх вид і кількість;
- наявність особливих функцій.
Яка газова поверхня для варки краще для вашої кухні? Обговоримо в статті.
Головні характеристики
Газова поверхня буває повнорозмірною і на дві конфорки (доміно). Перший варіант підійде для стандартної або великої кухні, другий — рішення для невеликих приміщень або заміських будинків як компактна категорія плит.
Газова варильна поверхня поставляється у двох виконаннях:
- Залежні плити — поставляються в комплекті з духовкою, універсальний агрегат, встановлюється окремо від гарнітура.
- Вбудовані — встановлюються в гарнітур кухні, працюють від духової шафи незалежно, останній може бути розміщений в будь-якому місці.
Продуктивність плит також багато в чому залежить від типу конфорок. Крім їх фактичної кількості (найпоширеніші: дві, три, чотири, п'ять штук), виробники пропонують:
- Конфорки WOK. Пальник високої потужності з адаптером для wok (сферичної) сковороди і подвійною чи потрійною короною. Однак досвід показує, що такі конфорки підійдуть і для будь-якої іншої посуду. У більшості моделей якщо і є така конфорка, то одна.
- Direct Flame. Економні, полум'я випускається через кілька десятків мікроскопічних отворів, шляхом чого витрачається на 20% менше газу і їжа розігрівається швидше.
- Гриль. Невелика панель, під нею вмонтовані пальники, тут здійснюється гриль-приготування будь-яких продуктів.
Найдемократичнішою за вартістю буде газова панель зі стандартними конфорками або подають полум'я у два, три ряди.
У каталозі інтернет-магазину Eldorado можна знайти газові поверхні з такими типами керування:
- Механічні. Цей тип управління належить до бюджетних варіантів. Ступінь нагрівання конфорки встановлюється поворотом регулятора. Механічне управління вважається зручним в експлуатації та звичним користувачам газових поверхонь.
- Сенсорні. Вбудована панель дає можливість користувачеві встановлювати силу нагрівання окремо для кожної конфорки та слідкувати за залишковим теплом. Варильна поверхня керується за допомогою торкання пальцем до сенсорних піктограм. Завдяки наявності електронного процесора функціональні можливості газової панелі суттєво розширюються.
- Механічні та сенсорні. Комбінований тип вбудованої газової варильної панелі поєднує переваги механічного та сенсорного керування. Він відрізняється широким функціоналом та можливістю швидкого коригування рівня нагріву.
Класифікація: види, функціонал
Слід враховувати, що газові поверхні виробляються з різних матеріалів:
- Сплав з нержавіючої сталі. Панелі мають кілька переваг: зносостійкість і довговічність. Вибирайте матові поверхні, на глянцевому залишаються відбитки пальців.
- Емальована сталь. Легко очищаються навіть простими засобами для миття посуду. Плити виробляються в різних відтінках (білий, бежевий, сірий, чорний і т.д.), що полегшує підбір пристрою під загальний інтер'єр кухні.
- Склокераміка. Конфорки плити розміщені під шаром склокераміки, тому під час готування відсутній відкритий вогонь. Колір: чорний, білий.
- Загартоване скло. Дані поверхні газові міцніше склокераміки. Скло товщі може витримувати відносно сильні удари (наприклад, якщо на виріб впаде посуд). Колір: чорний, сірий бежевий, червоний, синій та ін. — палітра широка.
Попри різні властивості, будь-яка панель газова схильна до появи подряпин, тут потрібен індивідуальний догляд.
Додаткові функції
- Газ контроль. Електрична плівка реагує на зміну температури. Вона припиняє подачу газу в разі, якщо відбулося його загасання з різних причин.
- Електропідпал. Напів або автоматичний. Функцією оснащені практично всі газові плити. Автоматичний варіант найдорожчий і зручний: потрібно повернути ручку подачі газу і полум'я загориться.
- Блокування від дітей. Досить натиснути одну кнопку і подача газу припиниться.
Важливим є розташування панелі управління. Воно може бути бічним або фронтальним, вибір залежить від переваг майбутнього користувача.
Вартість
Завдяки великому вибору комплектацій, газові поверхні купити можливо з невеликим бюджетом. Ціновий розгін залежить від наступних факторів:
- виробник (його репутація);
- розмір;
- види, кількість конфорок;
- робоча поверхня — матеріали, з яких вона виготовлена;
- кількість додаткових функцій.
Також купити газову поверхню пропонується з різним матеріалом решітки — чавуну або сталі з емальованим покриттям (більш доступна за ціною).
Експлуатація та догляд
- Чищення. Грати знімаються, відмиваються мильною водою. Очищається газова варильна поверхня м'якою губкою, змоченою в засобі, що чистить без абразивів. Слідкуйте за чистотою датчика запобіжного клапана і електрода розпалювання.
- Використання посуду. Поверхні газові зі склокерамічним покриттям довгий час зберігають естетичний вигляд, якщо використовувати спеціальний посуд.
- Експлуатація. Перед цим переконайтеся, що дно посуду сухе.
Який вибір поверхонь представлений на Eldorado
Магазин Eldorado пропонує широкий асортимент кухонної техніки від відомих виробників. Щоб купити варильну поверхню газову відповідно до ваших вимог, рекомендуємо визначитися з настройками фільтра. Система автоматично запропонує вам відповідні варіанти.
Якщо вам вже сподобалася конкретна робоча поверхня газова, купити в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України її можливо з доставкою "до дверей" або до найближчого магазину торгової мережі Eldorado.