КОМБІНОВАНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ
9 799
10 199
10 599
56
56
48
49
Комбіновані варильні поверхні: переваги та особливості вибору
Комбінована варильна поверхня — зручне придбання для будь-якої господині. Пристрої поєднують у собі електричні та газові конфорки, що особливо актуально, коли приготування вимагає точного визначення температури. Крім того, комбінована варильна поверхня вважається універсальною: дозволяє не переривати приготування їжі в разі, коли зупиняється подача електроенергії або газу.
Щоб варильна поверхня комбінована відповідала вимогам користувача довгий час, при її виборі зверніть увагу на те:
- з якого матеріалу виготовлена робоча поверхня;
- які габарити (у більшості випадків виробники пропонують вбудовані моделі);
- які конфорки передбачені: вид і їх кількість (три, чотири, п'ять), скільки газових, електричних.
Якщо ви врахуєте кожен критерій, це допоможе швидше сформувати бюджет майбутньої покупки.
Що пропонують виробники
Існує кілька варіантів, у яких доступна сучасна комбінована варильна поверхня: газ, індукція, подача електроенергії на конфорки різного типу.
- Газові. Являють собою конфорки з безліччю отворів, через які надходить суміш газу і повітря в таких пропорціях, щоб був відсутній запах і розігрівалася їжа. Ефективність і рівномірність розподілу тепла залежить від кількості отворів для подачі газу та форми пальника.
- Електричні. Доступні класичні з чавуну або під покриттям.
- Індукційні. В основі їх роботи магніт, завдяки якому забезпечується вихрова подача електричного струму. Під час роботи нагрівається тільки посуд, а сама панель залишається холодною.
Комбіновані варильні панелі випускаються з різними покриттями:
- металевий корпус: нержавіюча та емальований сплав;
- склокераміка;
- загартоване скло.
Газові пальники можуть бути відкритими або закритими (під склом або склокерамічним покриттям).
Типи
Комбіновані варильні поверхні випускаються двох видів:
- З духовою шафою. Панелі не функціонують самостійно без духовки. Варіант часто вибирають для приміщень, де не передбачено виготовлення гарнітура під вбудовану техніку.
- Незалежні (вбудовуються). Прилади мають власну панель управління, що дозволяє виробникам впровадити більше функцій. Ще одна перевага, яку має вбудована варильна поверхня комбінована — це компактність, тому, що даний варіант можна розмістити в кухню з будь-якою місткістю.
Елементи, на які варто звернути увагу
Кожен виробник пропонує свій набір функціоналу панелей. Найпопулярніші додаткові можливості:
- Stop&Go. Режим автоматичного вимкнення, зручний, коли потрібно відлучитися, а переривати готування не хочеться.
- Відключення при закипанні. Поверхня відключиться сама, якщо рідина потрапить на її корпус. На додаток такі плити економні щодо споживання газу та електрики.
- Газ-контроль. Коли з якоїсь причини вогонь згасає, автоматично відключається подача газу до конфорки.
- Електророзжигання. Автоматичне або напівавтоматичне, спрощує процедуру розпалювання газової конфорки.
- Індикатор нагріву електричної конфорки. Оповіщає користувача про гарячу поверхню (оснащуються електричні моделі зі склокерамічним покриттям).
Сучасний асортимент плит також поповнюється моделями з функціями блокування від дітей, таймером й іншими корисними доповненнями.
Правила установки, експлуатації та догляду за плитою
- Установка, підключення. Поверхні встановлюються профільними фахівцями, покупець заздалегідь уважно вибирає розмір панелі. Для електроплити важливо мати розетку із заземленням, після установки газових моделей необхідно переконатися у надійності з'єднання з відповідними комунікаціями.
- Чистка. Решітки та інші зйомні елементи витягуються і промиваються в мильному розчині. Комбінована варильна панель у будь-якому виконанні очищається засобами без абразивів.
- Експлуатація. Заборонено використовувати мокрий посуд під час активності конфорок. Якщо варильні поверхні комбіновані зі склокераміки і загартованого скла, використовується спеціальний посуд.
Від чого залежить ціна варильної поверхні
Комбіновані варильні поверхні мають різну ціну, яка перш за все залежить від репутації виробника. Чим масштабніша інженерна база, тим вища якість і довша гарантія. Також перед тим, як купити комбіновану варильну поверхню, враховуйте:
- матеріал панелі та решітки;
- вибір додаткових функцій.
Якщо вам необхідна для варки поверхня комбінована, приділіть увагу також місцю придбання — оригінальна кухонна техніка повинна мати адекватну ціну, що співвідноситься з ринковою. Самі бюджетні панелі доступні від 1 700 грн.
Магазин Eldorado: комбіновані плити від світових виробників
У магазині Eldorado розуміють, наскільки важливо, щоб кухня була зручною для господині. Тому в нашому каталозі представлений широкий вибір панелей на будь-який гаманець. Щоб купити комбіновану варильну поверхню, пропонуємо вибрати настройки фільтра, розташованого в лівій частині розділу, враховуючи:
- дизайн (відтінок, в тому числі);
- розташування панелі управління;
- бренд;
- наявність газконтролю;
- необхідність електророзжигу та інше.
Будь-яка комбінована панель має гарантію від виробника, також ви можете додатково придбати розширений період сервісного обслуговування.
Серед представлених у каталозі найпопулярнішими брендами вбудованих комбінованих варильних панелей є:
- Ventolux. Плюси бренду полягають у безпеці, легкості управління, високій якості складання та різноманітності модельного ряду.
- Electrolux. Техніка компанії відрізняється економічністю, довговічністю, точністю реакції, простотою експлуатації.
- Beko. Популярність пристроїв обумовлена безпекою, стійкістю покриттів до пошкоджень, підвищеною потужністю, відмінною якістю матеріалів, різноманітністю режимів роботи.
- Gorenje. Обладнання отримало підвищену енергоефективність, продуманий дизайн, інтуїтивне керування, велика лінійка моделей.
- Eleyus. Торгова марка, продукція якої відрізняється надійністю, функціональним дизайном та прийнятною вартістю.
Якщо необхідна варочна поверхня комбінована, купити в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України її можна самовивозом із будь-якого офлайн магазина торгової мережі або з кур'єрською доставкою "до дверей".