Побутова техніка
Важко уявити життя без сучасної побутової техніки – тієї, що допомагає буквально на кожному кроці, полегшує хатню роботу, наводить красу, розважає, дає змогу відчути себе частиною соціуму та дарує хвилини спокою й відпочинку.
З кожним роком наші помічники удосконалюються разом із нами, виробники додають функціонал, полегшують використання, оптимізують технічні характеристики та покращують зовнішній вигляд, збільшують ергономіку та енергоефективність. І це чудово, адже у нас є величезний вибір. А вибір – це завжди захоплива подорож, нові враження та емоції. Але як не загубитися у такому розмаїтті?
Побутова техніка: спрощена класифікація
Найпростіша ознака класифікації, якої дотримується більшість продавців та виробників, - це функціонал та параметри виробів:
- великогабаритні побутові прилади: холодильники, пральні машини, посудомийки, бойлери, плити;
- догляд за одягом: машини для шиття, відпарювання, праски;
- кухонна техніка (найбільший клас): мікрохвильовки, блендери, кухонні комбайни, мультиварки, тостери тощо;
- вимірювальні прилади: ваги, аналізатори, термометри, вологоміри;
- побутова електроніка або обчислювальна побутова техніка: комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони;
- відео- та аудіотехніка: телевізори, музичні центри, караоке, колонки;
- прибиральне устаткування: порохотяги;
- кліматична побутова техніка: кондиціонери, обігрівачі, зволожувачі, іонізатори;
- вбудовані пристрої: кухонні поверхні, духові шафи, посудомийки;
- техніка для краси: фени, плойки, тримери, епілятори тощо.
Як обрати техніку для дому?
Насамперед, це бренд. Samsung, Whirlpool, Indesit, Bosch, LG, Electrolux, Philips, Tefal, Asus, Lenovo, Acer, Apple, HP, Huawei, Xiaomi – відомі виробники. Проте у кожній з категорій є товари, що не поступаються якістю та технічними характеристиками, але ціни на побутову техніку перебувають у бюджетному сегменті.
Матеріали – пластики й метал, що з них виготовляють пристрої, мають бути якісними, стійкими до впливу температур та агресивного середовища. Так само, як усі з'єднувальні деталі й контакти.
Гарантія. Чим якісніший товар, тим впевненіший у ньому виробник та продавець.
Габарити. Навіть, на перший погляд, невеликий кухонний прилад може зайняти забагато місця, якщо ваша кухня лише 5-9 метрів.
Дизайн. Стандартний, «під дерево чи мармур». Кнопки, важелі чи сенсорні панелі. Стиль 80-их чи хай-тек. Тепер можливо все.
Колір. Має значення. Приміром великогабаритну техніку іноді й досі називають «білими товарами» (англ. - white goods), бо з середини минулого століття її виготовляли з листової сталі й вкривали лише білою емаллю. Тепер таких обмежень немає.
Функціонал. Про нього можна говорити та сперечатися нескінченно, тож, варто співвіднести потреби на фінансові можливості.
Енергоефективність. Функція енергозбереження (техніка класу А) дозволяє економити електроенергію, обираючи оптимальні режими використання автоматично.
Де купити домашнього помічника?
Ті, хто не має часу вивчати технічні характеристики особисто, можуть купити побутову техніку в Україні у спеціалізованих магазинах. Консультанти на місці нададуть вичерпну інформацію щодо будь-якого товару та допоможуть зробити вибір серед його різноманіття.
Обираючи техніку онлайн, можна порівняти товари від різних виробників, почитати відгуки та додатково розібратися в особливостях тієї чи іншої продукції, пошукати її в мережі. Цей варіант підійде тим, хто любить власноруч розбиратися із нюансами майбутньої покупки.
Весь асортимент товарів вміщується на моніторі, а оформити та сплатити покупку можна, не відходячи від комп'ютера: серйозний інтернет-магазин побутової техніки запропонує онлайн-оплату та доставку.
На сайті таких продавців, також для зручності вибору, товари групуються за відповідними ознаками. Магазин eldorado у розділі «Побутова техніка» зібрав основні товари, які можуть полегшити домашню роботу сучасній людині.
Будь у курсі вигідних пропозицій!
Підписуючись, Ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності