НАВУШНИКИ
109
8 054
15 999
НАВУШНИКИ
Останні відгуки у категорії Навушники
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Навушники та гарнітура: як вибрати
З навушниками життя стає яскравішим і цікавішим. Якісні навушники знадобляться вдома, на відпочинку, на роботі, під час занять спортом. Завдяки їм можна слухати музику, книги, переглядати відео, вчити мови. І робити це практично в будь-якому місці, не заважаючи іншим.
Але щоб цей гаджет приносив користь, потрібно його правильно вибрати. Спочатку визначимося з метою покупки — для чого вам потрібні навушники? Будете використовувати їх вдома, на роботі, під час занять спортом або прогулянок по місту? Чи головне — якісний звук при прослуховуванні музики? Чи потрібна гарнітура для аудіо- та відеозв'язку? Відповівши на ці питання, ви зможете купити навушники, які повністю задовольнятимуть ваші вимоги.
Вибір моделей навушників настільки великий, що в них легко заплутатися. Щоб цього уникнути, давайте виділимо основні моменти, на яких потрібно зосередитися при покупці.
Тип навушників
В залежності від призначення, розрізняють кілька типів навушників:
- вкладиші. Вставляються в вушну раковину. Переваги: недорогі навушники, компактні, можна брати з собою. Через нещільне прилягання можна почути зовнішні звуки. Це дозволяє не відгороджуватися від світу повністю, а контролювати те, що відбувається навколо. Але не варто розраховувати на високу якість звуку. Недолік: часто випадають з вух.
- Вакуумні, вони ж "затички". Дозволяють повністю відгородитися від зовнішніх шумів завдяки глибокій посадці в вушному каналі. Звук якісніший, теж зручно носити з собою, не займають багато місця. Зручно використовувати навушники для телефону. Деяких покупців глибоке розміщення в вусі може лякати погіршенням слуху. Але вибір якісного виробу і відмова від гучного прослуховування музики не дасть вам приводів для побоювань.
- Повнорозмірні. Великі навушники з великими амбушюрами, що повністю охоплюють вуха. Забезпечують відчуття обсягу та глибини при прослуховуванні музики, добре екранують сторонні шуми. За якістю звуку, зазвичай, перевершують всі інші типи.
- Накладні. Якість звуку на порядок вище, ніж в маленьких.Зручно носяться , тому комфортні для тривалого використання. Дозволяють повністю ізолюватися від навколишнього середовища. Але не зовсім зручні для прогулянок або занять спортом, та й коштують дорожче маленьких.
- Спортивні. Це гарнітури внутріканального типу, бездротові. Дозволяють з комфортом займатися спортом під улюблену музику. Для кращої фіксації можуть мати амбушюри з гачками, або кріплення на шиї. Більшість моделей мають захист від поту і вологи. Умовний мінус — висока вартість, яка перекривається явними перевагами.
- З кістковою провідністю. Цей тип навушників дозволяє перетворювати звукові хвилі у вібрації для того, щоб передавати їх в обхід зовнішнього вуха до внутрішнього, викликаючи коливання равлика. Такі навушники підходять для людей з особливостями слухового сприйняття.
- Моно гарнітури. Оптимальний варіант для водіїв, оскільки забезпечують цей ефект Hands free шляхом того, що навушник вставляється тільки в одне вухо. Призначені для спілкування.
Звукові характеристики
Незалежно від того, який тип для вас виявився гідною кандидатурою, перш, ніж замовити навушники, потрібно оцінити їх звукові характеристики.
- Чутливість. Ця характеристика вказує на гучність. Вимірюється в децибелах на 1 мілліватт підведеної потужності, dBm. При порівнянні двох навушників з однаковою величиною опору, гучніше лунають з великими децибелами. Зазвичай 95-100 dBm достатньо.
- Діапазон частот. Умовно частоту можна розділити на три категорії — низькі частоти, середні і високі. Людський слух сприймає частоту від 20 Гц до 22000 Гц. Хороші навушники охоплюють весь діапазон.
- Опір, або імпеданс. Якщо ви вибираєте навушники для смартфона, важливо вивчити інструкцію до нього. Там зазначено, який імпеданс розрахований вихід пристрою. Оцінивши цей показник, досягнете максимально якісного та гучного звучання. Чим вищий рівень імпедансу, тим більш стійкими будуть навушники. З іншого боку, високий імпеданс зменшує гучність звучання, оскільки зі збільшенням опору знижується чутливість.
- АЧХ, амплітудно-частотна характеристика. Допомагає оцінити якість передачі частот, зображується у вигляді графіка. Чим рівніше лінія, тим більш збалансоване звучання. Але важливо враховувати, що сенс порівнювати є тільки навушники однієї фірми, порівняння двох моделей різних фірм не дасть ніякого результату. Це пов'язано з різними умовами вимірювання цієї величини.
Вивчаючи характеристики, важливо не забувати, що для двох різних людей одні і ті ж навушники можуть звучати по-різному. Та й переваги у кожного свої. Тому важливо при виборі орієнтуватися на власні відчуття: сприйняття звуку і комфортність в носінні.
Дріт та кріплення
На що ще звернути увагу, якщо ви хочете придбати якісні навушники? На довжину проводу. У цьому факторі знову потрібно враховувати, як буде використовуватися гарнітура. Якщо вона призначена для портативних пристроїв, то півтора метра досить.
У накладних навушниках часто використовують змінні дроти що від'єднуються. Вибираючи таку модель, зверніть увагу на цей фактор, так як більшість поломок пов'язано саме з дротами.
Зручний сучасний варіант — бездротова гарнітура.Такі навушники купити можна для використання зі смартфоном. Але їх радіус дії досягає до 10 метрів. У більш серйозних бездротових системах передача здійснюється на відстань до 150 метрів.
Кріплення — ще один важливий фактор, який потрібно оцінити при виборі. Тим більше, якщо плануєте носити гарнітуру тривалий час.
Для зручності деякі моделі вкладишів оснащені додатковою дужкою на вухо або через шию. Але дужка не повинна тиснути або відкопилювати вуха, в іншому випадку носити їх довго не вийде. Існують спеціальні навушники, в яких кріплення розраховане на активні дії. Вони зручні для занять спортом. Накладні навушники оснащені дужкою, що охоплює голову. У деяких моделях її розмір може варіюватися. При покупці зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена дужка. Адже чим якісніше навушники, тим вища ціна.
Зовнішній вигляд відіграє не останню роль. Розмір, колір, форма повинні подобатися вам і вписуватися в загальний образ. Амбушюри повинні бути виконані з якісного матеріалу, особливо це важливо для накладних моделей.
Якщо ви вибираєте якісні навушники, купити в Україні їх можна кількома способами: зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину. Тут представлений повний каталог наявних моделей. Або заглянувши в найближчий магазин електроніки.
Типи навушників за способом підключення
Якщо ви збираєтеся купити навушники, в одному з магазинів мережі Eldorado, буде корисно дізнатися про типи подібних аксесуарів, їх переваги, недоліки та специфіку використання. Наш каталог навушників включає сотні моделей, які можна розділити на категорії:
- дротові пристрої;
- бездротові;
- бездротові TWS (True Wireless);
- комбіновані.
Останнім часом домінуючий стан на ринку зайняли бездротові пристрої через зручність. Кабелі часто плутаються та перекручуються, тому для підключення до телефону часом потрібен час. Відсутність проводів означає свободу пересування, особливо якщо ми слухаємо музику під час тренувань чи їзди велосипедом.
Якщо ви займаєтеся спортом, придивіться до навушників TWS, призначених для активних людей. Пристрої цього сегмента часто мають додаткові фіксатори: як правило, накладки, які надягають на вушну раковину. Спортивні навушники зазвичай мають захист від вологи.
На що звертати увагу при виборі
Вибір навушників — справа індивідуальна, і багато залежить від специфіки використання. Навушники-вкладиші, наприклад, найкраще підходять для занять спортом. Накладні моделі відрізняються якісною ізоляцією від зовнішніх звуків, тому рекомендуються меломанам.
Бездротові навушники сьогодні займають суттєвий сегмент ринку. Вони можуть підключатися до будь-якого пристрою Bluetooth. Іноді непогано мати не одну, а дві чи три пари різних типів навушників. Бездротові TWS-навушники ідеально підійдуть для телефонних дзвінків та занять спортом, а якісь моніторні – для прослуховування музики вдома або для робочих завдань.
Накладні навушники бувають закриті, відкриті та напіввідкриті. Перші є компактні навушники, які щільно прилягають до вуха і з'єднуються оголов'ям. У відкритому типі встановлені отвори забезпечують вільне надходження повітря. Останній тип є комбінацією двох попередніх.
Що ж до додаткових функцій, їх у цих гаджетів кілька. Пристрої оснащуються мікрофоном, активним шумозаглушенням та системою спрямування звуку безпосередньо у вухо користувача. Незалежно від типу навушників, зверніть увагу на технічні параметри — від них залежить якість звуку.
Типи навушників по акустичному оформленню
По акустичному оформленню навушники поділяються на три категорії:
- Закриті. Мають щільну закриту раковину, що оточує вухо. Завдяки цьому внутрішньо не проникають сторонні шуми, а назовні ніякі звуки не виходять. Недоліком такого рішення є слабка або відсутня вентильованість, через що вуха швидко потіють, а втома приходить швидше.
- Відкриті. У задніх стінках навушників є отвори, які забезпечують вільний доступ повітря та додатковий комфорт. Звукоізоляція таких гарнітур зазвичай слабка — виняток можуть становити моделі з активним шумозаглушенням.
- Напіввідкриті. Цей тип навушників має лише часткову шумоізоляцію, завдяки чому вважається універсальним.
Типи випромінювача навушників
Всього існує 4 типи випромінювачів у навушниках:
- Динамічний випромінювач — найпростіший і найдоступніший за ціною варіант, який зустрічається в більшості моделей навушників. Дифузор має форму конуса, до нього приєднується магнітна котушка, а через неї проходить струм, і в результаті з магнітного поля, що з'являється, дифузор генерує звукові частоти.
- Арматурний — дорогий, але при цьому вкрай якісний варіант, що забезпечує відмінну якість звучання та чудову деталізацію.
- Гібридні — це навушники, у конструкції яких присутні обидва типи випромінювачів.
- Планарні — ізодинамічні та ортодинамічні випромінювачі, які в сучасних реаліях зустрічаються дуже рідко.
Додаткові особливості навушників
Комфорт користувача багато в чому залежить від додаткових особливостей, що розширюють базові можливості:
- Активне шумозаглушення. Система мікрофонів, яка пригнічує сторонні шуми завдяки інтерференції звукових хвиль.
- Безпровідна зарядка.
- Захист від води. Корисно для спортсменів, особливо у спеку, коли тіло потіє.
- Наявність басів.
- Сенсорне керування.
- Складна конструкція. Must have для туристів та людей, які багато часу проводять у русі.
- Знімний кабель. Дозволяє перемикатися з провідного підключення на бездротове та назад.
- Шумопридушення мікрофона. Фільтрує сторонні шуми, робить ваше мовлення чистішим і чіткішим.
- Підсвічування. Корисна з естетичної точки зору, а також дозволяє зробити людину помітнішою у вечірній час доби.
Де придбати навушники в Києві
Великий вибір навушників в інтернет-магазині Eldorado.Тут ви можете знайти варіанти від найпростіших і недорогих вакуумних моделей, до сучасної і якісної Bluetooth гарнітури, що дозволяє відчувати себе комфортно і стильно.
На сайті можете переглянути всі наявні моделі і зробити замовлення. Наші консультанти допоможуть у виборі, якщо у вас з'явилися питання.
Доставка здійснюється декількома способами:
- самовивіз з магазину Eldorado;
- самовивіз з відділення "Нової пошти";
- адресна доставка.
Ще одна перевага покупки в магазинах Eldorado — можливість розстрочки. Ви можете оформити кредит на товар, який сподобався декількома способами — підійшовши до кредитного менеджера в роздрібному магазині, залишивши заявку онлайн, або за допомогою послуги "Оплата частинами" карткою ПриватБанку.
Ті, хто хоче вибрати "свої" навушники, попередньо оцінивши їх звучання, зовнішній вигляд, зручність, можуть підійти в найближчий магазин Eldorado. По всій Україні відкрито більше 130 магазинів, що надають широкий вибір електроніки. Наші магазини є в будь-якому великому місті. Досвідчені менеджери розкажуть вам про особливості різних моделей навушників, допоможуть порівняти та зробити кращий вибір. З магазином Eldorado придбання навушників в Києві або будь-який інший точці України буде легким і приємним.
Популярні характеристики навушників
Підключення | провідні бездротові повністю бездротові (TWS) комбіновані |
Конструкція | вакуумні (внутрішньоканальні) повнорозмірні накладні вкладиші |
Кріплення | оголов'я у вухах/раковині на шиї за вухами/завушини |
Призначення | прослуховування музики для смартфона (телефону) геймерські (ігрові) для комп'ютера (комп'ютерна гарнітура) для консолі заняття спортом для телевізора |
Опір | 32 Ом 16 Ом 24 Ом 60 Ом 39 Ом 18 Ом |
Bluetooth-кодек | немає SBC AAC aptX |
Акустичне оформлення | закриті відкриті напіввідкриті |
Функції й особливості | шумозаглушення мікрофона захист від води активне шумозаглушення підсвічування з басами складна конструкція знімний кабель сенсорне керування позолочений штекер безпровідна зарядка |
Керування | регулювання гучності прийом дзвінків відтворенням увімкнення/вимкнення мікрофона немає активація голосового помічника |
Ціни на навушники (вартість січень 2025)
Товар | Ціна |
Навушники GELIUS Pro Crossfire GP Black (HP-007) | 799 грн. |
Навушники GELIUS Ultra Iron Wave GU-075 Black (75357) | 129 грн. |
Ігрова гарнітура 2E GAMING HG330 RGB 3.5mm Black (2E-HG330BK) | 799 грн. |
Навушники PANASONIC RP-TCM115GC-A Blue | 349 грн. |
Ігрова гарнітура LOGITECH G332 (981-000757) | 1899 грн. |