МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ (СПОСІБ ВСТАНОВЛЕННЯ: ВБУДОВАНИЙ )
32 999
35 199
37 399
177
178
54
55
56
54
55
209
212
12
19
МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ
Вбудована морозильна камера — зручність і естетичний зовнішній вигляд
Холодильні установки користуються популярністю у людей, що віддають перевагу кулінарному розмаїттю в різні пори року. Приймаючи рішення купити вбудовану морозильну камеру більше не доведеться стикатися з поняттям «сезонні» овочі та ягоди. Не буде необхідності постійно вирушати в магазин за м'ясними продуктами, адже в морозильник вміщається значна кількість продуктів.
Багатьом сучасним господиням важливий інтер'єр кухні. Немає дизайну морозильної техніки, здатного задовольнити абсолютно всіх покупців. Вбудовувані морозильні камери легко вирішують цю проблему, адже можливий їх монтаж в будь-яке місце. Побутова техніка, що вбудовується відрізняється лаконічним дизайном і гладким корпусом. Корпус виробу без вигинів. Це важливо для можливості монтувати обладнання в кухонні гарнітури, при цьому зберегти зручність під час експлуатації. Переважно для пристроїв виготовляють спеціальні тумби, виконані в загальній стилістиці з рештою кухонних меблів.
Вбудована морозильна камера: особливості
Побутова техніка представленого типу відрізняється від автономних морозилок. У більшості випадків агрегати компактних розмірів. Незважаючи на зовнішні відмінності, функціональні можливості аналогічні — заморозка і зберігання продуктів харчування. Існує значний перелік особливостей таких пристроїв:
- Холодильники вбудованого типу є складнішими з технічної точки зору, ніж звичайні. У пристроях значно поліпшена система теплообміну, ізоляція холоду і придушення вібрацій під час роботи. Вартість вбудованих морозильних камер вища , ніж у окремостоячих.
- Існують різні варіанти компоновки і габаритів моделей. Не рекомендується замовляти виготовлення меблів для установки техніки до її доставки в будинок. При неправильно підготовленій позиції можливе блокування відкривання дверцят або закритий доступ до зовнішньої панелі управління.
- Безліч моделей з дверцятами, які можна перевісити. Причина полягає в наданні можливості покупцям налаштувати обладнання під необхідну позицію. Тому виробниками цей нюанс враховується і надається можливість поміняти сторону відкривання.
При замовленні побутової техніки даного зразка слід домовлятися про доставку силами магазину, так як часто з'являються поломки через неправильне транспортування.
Вбудовувані морозильні камери: переваги
Вбудована техніка для кухні придбала популярність серед споживачів. Це не дивно, адже морозильні камери вбудованого типу мають ряд незаперечних переваг перед окремостоячими:
- Можливість вбудовувати техніку в попередньо підготовлені позиції або кухонні гарнітури (технічні можливості звичайних морозилок не дозволяють цього зробити).
- Компактність є ще одним бонусом. Незважаючи на скромні габарити, в основному, така техніка має тонкі стінки. Це є причиною того, що внутрішній обсяг вбудованих холодильних камер залишається колишнім. На такі моделі ціна висока.
- Більшість моделей не видає в процесі роботи шум і вібрації це необхідно не тільки для комфорту користувачів, але і для найменшого зносу техніки, яка оточує морозильник. Тому такі нюанси враховуються при виготовленні.
Морозильні камери вбудованого типу: класифікація та види
Розрізняють холодильну техніку вертикального і горизонтального типу. Виходячи з назв, можна зрозуміти, що вертикальні моделі більше підійдуть для експлуатації вдома, а горизонтальні — для підприємств, магазинів та закладів громадського харчування. Особливості різних типів вбудованих морозилок:
- Зовні вертикальні агрегати схожі на звичайні холодильники, але з наявністю тільки морозильного відсіку. Щодо габаритів, обсягу і чисельності відсіків, виробляють найрізноманітніші моделі. До стандартних варіантів відносять європейський формат (60 на 60). Бувають моделі з різною кількістю ящиків — від трьох до восьми. Подібні моделі легко встановлювати в кухонні шафи.
- Моделі морозильників горизонтального типу більше підійдуть для підприємств. Мінімальний обсяг таких пристроїв становить 100 літрів. Висота агрегатів дорівнює 85 см. Показники ширини залежать від літражу техніки. Такі моделі можна монтувати під стільницю. У домашніх умовах їх експлуатація досить незручна.
Виробники оснащують холодильну техніку значним функціоналом для комфорту у використанні. Розрізняють морозилки з механічним, електромеханічним і електронним типами управління. Користувачі можуть купити будь-який агрегат, налаштовувати режим роботи і необхідну температуру вручну нескладно. При необхідності зміни встановлених показників можна використовувати поворотні перемикачі, якими оснащена сучасна техніка.
При електромеханічному управлінні під час налаштування слід використовувати ручку термостата. Найбільш зручним є електронне управління, що дозволяє налаштовувати температуру на дисплеї сенсорного типу. Комп'ютер здійснює ретельний контроль всіх процесів, які користувач має можливість без складнощів відстежувати на моніторі.
Вбудовані морозильні камери: критерії вибору
Вибираючи обладнання, потрібно звернути увагу на безліч критеріїв.
Обсяг пристрою
Місткість є основним параметром. Потрібно орієнтуватися на власні потреби і передбачувану для розміщення чисельність продуктів. Для невеликої родини досить буде обсягу в 100 літрів, а для закладів громадського харчування — ні. Потрібно взяти до уваги, що забороняється заповнювати корисний об'єм повністю. Це важливо для забезпечення циркуляції повітря.Існують морозильні скрині або шафи об'ємом від 63 до 300 літрів.
Особливості охолодження
Моделі нового зразка оснащені технологією No frost. Їх не потрібно розморожувати. Завдяки системі не утворюються цвіль, іній, немає ніякого запаху. Працює за принципом сухого охолодження. Плюси No frost:
- можливість швидко встановлювати бажану температуру;
- сприятливі умови для збереження продуктів;
- виключено поширення шкідливих мікроорганізмів;
- зручність в експлуатації та відсутність необхідності періодичного розморожування.
Клас енергозбереження
Витрати на оплату комунальних рахунків можна знизити, якщо купити енергоефективний пристрій. Найбільшою економічністю характеризується клас А. Такі моделі коштують дорожче.
Можливості морозилок
Моделі нового зразка оснащені сучасним функціоналом:
- швидка заморозка продуктів — зі збереженням їх структури і корисних речовин;
- блокування управління — є надійним захистом від дітей;
- спеціальне покриття — перешкоджає утворенню цвілі і грибка;
- багато установок оснащені генераторами льоду для напоїв;
- при перебоях з електрикою холод зберігається в автономному режимі.
Вбудована морозилка: поради по догляду, експлуатація обладнання
Для тривалого терміну служби морозильного обладнання слід дотримуватися умов експлуатації, які чітко прописані в інструкції. Потрібно своєчасно усувати поломки і неполадки. Крім цього важлива правильна експлуатація агрегату, що включає в себе такі аспекти:
- при розміщенні продуктів слід враховувати правила товарного сусідства;
- встановлювати техніку потрібно далеко від променів сонця;
- при утворенні неприємного запаху потрібно розморозити пристрій і ретельно вимити;
- режим заморозки можна використовувати не більше доби, тільки після завантаження продуктів (далі застосовується тільки режим зберігання);
- навіть якщо камера оснащена сучасною технологією No Frost, необхідні періодичне розморожування і миття;
- забороняється використовувати під час миття абразивні чистячі засоби, які пошкоджують емаль (краще обмежитися харчовою содою).
Холодильне обладнання в Україні
В інтернет-магазині «Eldorado» ви можете купити вбудовану морозильну камеру в Києві і інших містах країни. У каталозі представлена якісна і оригінальна продукція від провідних торгових марок. За рахунок широкого цінового діапазону підходящий варіант зможе знайти кожен покупець. Доставка забезпечується транспортними компаніями, інтернет-магазином (наприклад, «Eldorado»). Є можливість самовивозу з пунктів продажу. У магазині можна оформити розстрочку або кредит у банків-партнерів на вигідних умовах. Ціни дивіться на сайті або дізнавайтеся, зателефонувавши за номером телефону.