ДРИЛІ
1 197
13 068
ДРИЛІ
Дриль: інструмент, який завжди під рукою
Жоден ремонт у квартирі або на дачі не обходиться без дриля. Це незамінний інструмент, який використовується для збирання меблів, створення отворів під навісні полиці, кронштейни та ін. Використовують електричний дриль для повсякденних побутових потреб, наприклад, коли необхідно повісити на стіну картину або фотографію. Хороший інструмент швидко справляється з покладеними на нього обов'язками та служить довгі роки.
Замовити дриль високої якості за доступною ціною можна в інтернет-магазині Eldorado. Наші співробітники завжди готові проконсультувати покупця та допомогти визначитися з вибором відповідного інструменту. Користувач сам вибирає найбільш зручний йому спосіб оплати та доставки, а оформлення замовлення не займе багато часу, тому купити електродриль у Києві та будь-якому іншому місті України можна за лічені хвилини. Всі наші товари дбайливо доставляються в заводській упаковці, тому не варто сумніватися в тому, що інструмент прибуде в цілості та безпеці.
У разі виявлення будь-яких неполадок покупець завжди може звернутися до сервісного центру, адже всі товари мають гарантію від виробника. Додатково можна оформити гарантію від магазину. Це ще один аргумент на користь того, що купити електродриль в Україні найкраще в нашому інтернет-магазині.
Різновиди дрилів
Умовно виділяють такі різновиди електродрилів:
- прості ручні дрилі;
- ударні;
- дрилі-міксери;
- шуруповерти.
З ручним дрилем всі добре знайомі з дитинства. Це досить легкий інструмент, який здатний просвердлювати як деревину, так і метал – все залежить від вибраної насадки. Електродвигун через редуктор передає момент, що крутить, на патрон, в якому надійно зафіксовано свердло. Патрон крутиться повільніше самого двигуна, але при цьому не зупиняється при зіткненні з поверхнею, завдяки чому відбувається просвердлювання матеріалу.
Ударні дрилі за принципом дії нагадують долото. Завдяки різким зворотно-поступальним рухам вони здатні вистояти перед каменем, цеглою та бетоном. Такі апарати ідеальні для свердління стін.
Дриль електричний міксерного типу працює набагато повільніше за попередні два варіанти, зате вона має більшу тяглову силу. Завдяки цьому вона чудово справляється з деревиною, пластиком та металом. Свою назву вона отримала за те, що при встановленні спеціальної насадки здатна замішувати будівельні суміші подібно до міксера.
Окремо стоїть такий різновид інструменту, як шуруповерти. Цей пристрій здатний вкручувати шурупи за лічені секунди.
Обслуговування та правила експлуатації
Недостатньо просто купити електродриль високої якості, щоб він служив довгі роки. Інструмент потребує дбайливого поводження та своєчасного обслуговування. Користувач повинен виконувати такі правила:
- не використовувати інструмент безперервно довше, ніж зазначено в інструкції. Зазвичай, для домашнього користування необхідні перерви кожні 10 хвилин, інакше інструмент перегрівається і може статися поломка. В інструкції написано час безперервної експлуатації. Для побутових моделей воно коротше, професійні та потужні варіанти можуть працювати досить довго без необхідності відпочити;
- уникати роботи на відкритому повітрі у вологу погоду. Опади та туман можуть несприятливо позначитися на стані пристрою та призвести до короткого замикання;
- намагатися уникати попадання в корпус пристрою стружки, пилу, тирси в процесі роботи. Після закінчення добре очищати корпус і всі його деталі;
- своєчасно змащувати деталі, що рухаються, спеціальними маслами. Хороші професійні мастила випускають виробники Bosch та Makita;
- бути особливо обережними з пластиковими деталями – вони зношуються найшвидше. Поміняти їх не важко самостійно.
Дотримання цих правил допоможе продовжити термін служби інструменту.
Техніка безпеки
Не можна обминути такий момент, як техніка безпеки при роботі з дрилем. Неухильно потрібно дотримуватися ряду правил:
- перед початком роботи одягати відповідний одяг без довгих рукавів та декоративних елементів, які можуть намотатися на свердло;
- підбирати свердла, відповідні матеріалу та допустимому діаметру;
- після фіксації в патроні подивитися на обертання свердла у повітрі: воно не повинно ходити з боку на бік;
- надійно фіксувати просвердлювані об'єкти, що мають невелику вагу (дошки, бруски та ін.);
- чинити постійний легкий тиск на дриль, міцно утримуючи його в руках;
- при використанні дриля, що працює від мережі, уважно стежити за дротом, не допускати його перегину та надто сильного натягу;
- не братися за свердло відразу після закінчення роботи, навіть після повної зупинки та відключення дриля від мережі – є ризик обпектися.
Дотримання цих нескладних правил дозволить використовувати дриль без ризику здоров'ю людини.
Від чого залежить вартість дриля
Як правило, ціна на дриль варіюється в залежності від її потужності, кількості обертів та конструкційних особливостей. Країна виробництва та фірма також впливають на ціну електродриля у той чи інший бік.
Для тих, хто збирається робити ремонт і планує часто використовувати агрегат, варто придивитися до потужних моделей з містким акумулятором, функцією підсвічування та іншими корисними функціями.
Для нечастого користування, коли іноді потрібно щось просвердлити, може пригодитися інструмент низької потужності, без додаткових функцій з джерелом живлення через мережу. У такому разі має сенс заощадити та купити електродриль недорого.
Як вибрати та купити якісний дриль
Є ряд параметрів, які обов'язково треба враховувати при виборі інструменту для домашнього та професійного користування. Інформацію про них можна знайти у фільтрах на сайті та картці товару.
Конструкція
Класична конструкція дриля електричної, купити яку не складає труднощів, називається пістолетною. Це той варіант, при якому процес свердління відбувається по прямій лінії щодо руки людини.
Менш поширений тип – кутові дрилі. Як правило, ці інструменти відрізняються скромними габаритами та використовуються у важкодоступних місцях, куди не може пролізти дриль з пістолетною конструкцією. У разі патрон зі свердлом розташовується під кутом 90 градусів стосовно корпусу пристрою. Таким дрилем зручно свердлити отвори в дерев'яних основах, але з металом його використовувати не рекомендується.
Патрон
Існує два основних види патрона: ключовий і швидкозажимний (або безключовий). Обов'язково потрібно звернути увагу на тип фіксації свердла, перш ніж купити електричний дриль.
Перший варіант є надійнішим: за допомогою спеціального ключа свердло надійно фіксується і не прокручується в процесі роботи.
У другому випадку свердло фіксується вручну. Це потребує певних зусиль, але відбувається швидше, ніж з використанням ключа. Це дуже зручно та пристойно заощаджує час, коли потрібно часто міняти насадки. Сучасні моделі фіксують свердло не гірше за ключові патрони, тому рішення залежить виключно від переваг покупця.
Потужність
Потужність інструменту коливається в залежності від його різновиду:
- універсальним варіантом є ручні дрилі з потужністю від 500 Вт. Більш слабкі варіанти добре впораються з деревом, але безсилі перед металом;
- ударні дрилі споживають, як правило, 700 Вт;
- дрилі-міксери – не менше 800 Вт.
Професійні інструменти, якщо йдеться про звичайні дрилі, споживають від 800 до 1300 Вт, але часто брати занадто потужний інструмент не має сенсу. Такі моделі важать багато, тому в процесі роботи рука сильно втомлюється. Потрібна звичка. Хоча малопотужна модель змушує людину докладати зусиль, що також призводить до підвищеної стомлюваності. Тому вибирати інструмент, відштовхуючись від його потужності, потрібно з урахуванням цілей, для яких він купується.
Оберти
Ідеальна кількість обертів залежить від типу інструменту:
- як звичайні, так і ударні електричні дрилі в ідеалі повинні мати як мінімум 3000 обертів на хвилину;
- для шуруповерта вистачить меншої кількості, від 1000 оборотів;
- дрилям-міксерам повинно вистачати близько 600 обертів на хвилину.
Перевагою користуються моделі з кількома швидкостями, коли користувач може регулювати кількість обертів. У простих моделях регулювання відбувається за допомогою ступінчастого механізму. Більш сучасні та просунуті моделі реагують на силу натискання, що дозволяє користувачеві повністю контролювати швидкість обертання свердла за допомогою одного натискання на кнопку.
Наявність обмежувача швидкості та плавного пуску дозволяє уникнути похибок у свердлінні та робить розгін до заданої швидкості плавним. Тим самим продовжується ресурс роботи самого інструменту.
Додаткові функції
Варто звернути увагу на такі доповнення, як:
- реверс (дозволяє проводити викручування у зворотному напрямку, що дуже корисно при застряганні свердла);
- наявність підсвічування (особливо актуально для роботи у важкодоступних місцях);
- регулювання налаштувань редуктора та швидкості обертів;
- захист двигуна від перегріву;
- обмежувач глибини;
- додаткові ручки;
- прогумована ручка;
- ударний режим;
- гачок для носіння на ремені;
- антивібраційна система;
- антиблокувальна муфта (захищає інструмент при заклинюванні, а користувача від зворотного удару).
Ці доповнення не є обов'язковими, але додадуть комфорту процесу поводження з інструментом. Обов'язково потрібно обдумати, чи важливі користувачеві ці параметри, перш ніж купити електричний дриль.
На що ще звернути увагу
Важливим параметром є вага пристрою. При частій роботі дриль вагою більше 1.5 кг створить сильне навантаження на руки, тому перевагу варто віддати більш легким моделям. Інструменти з великою вагою підходять для тих, хто не збирається часто використовувати його. У такому разі цей параметр не такий важливий, зате такий вибір дозволить купити дриль недорого.
Джерелом живлення для інструментів може бути електрична мережа або акумулятор. Живлення від мережі робить електродриль доступнішою за ціною, але такі прилади обмежують радіус роботи та роблять процес роботи менш комфортним. Акумуляторні дрилі коштують трохи дорожче, проте користуватися ними дуже зручно.
До того ж інструмент повинен зручно лежати в руці, тому обов'язково потрібно звернути увагу на ергономіку. Особливою перевагою користуються моделі з гумовою ручкою, що захистить від вислизання інструменту з рук.
Чому варто вибрати Eldorado
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити дриль, ціна якого приємно вас здивує. Завдяки численним акціям і розпродажам можна придбати модель за привабливою ціною. Особлива вигода чекає на учасників програми лояльності, адже для них у нашому магазині діють спеціальні умови. Інші наші переваги:
- служба підтримки клієнта, яка працює 24/7;
- сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
- простий процес оформлення замовлення на пару кліків;
- можливість вибору серед різних варіантів оплати та доставки;
- висока якість продукції, підтверджена сертифікатами;
- можливість оформити гарантію від магазину на додаток до гарантії від виробника;
- вигідні умови кредиту, оплати товару частинами чи розстрочку.
Наш інтернет-магазин дозволить вам у короткий термін купити дриль у Києві та будь-якому іншому місті. Ціна дриля залежить від моделі, технічних характеристик та виробника. Доставка здійснюється кур'єром на вказану вами адресу або в пункт самовивезення у фірмовому магазині та поштовому відділенні, звідки ви зможете забрати замовлення у зручний для вас час.
Ціни на дрилі (вартість січень 2025)
Товар | Ціна |
Дриль ударна EINHELL TC-ID 720/1 E (4259848) | 1632 грн. |
Дриль BOSCH GBM 10 RE | 4295 грн. |
Дриль ударний BOSCH UniversalImpact 800 (0.603.131.120) | 3749 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 24-2 (БЗП) | 13068 грн. |
Дриль ударний BOSCH UniversalImpact 700 X-line (0.603.131.00F) | 3306 грн. |