СЕРВЕРНА ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ RDIMM
499
1 049
1 599
ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ
У чому особливості оперативної пам'яті для серверів RDIMM
Серверна оперативна пам'ять відрізняється від ОЗУ, яка використовується у звичайних ноутбуках і ПК. Остання оперативка представлена логічно складеною структурою осередків пам'яті, у кожній з яких зберігається певна кількість бітів, є власна виділена адреса.
До серверів висуваються підвищені вимоги. Однією з важливих умов є стійкість до відмови, тому, що пристрої щохвилини приймають і обробляють запити, відправляють відповіді.
RDIMM – оперативна пам'ять сервера, має регістр окремого типу для «оперативки» і команд. Це необхідно для збільшення числа модулів на RAM-канал за допомогою мінімізації навантаження електричного типу, що покладається на контролер пам'яті. Останній переважно розташовують у процесорі чи мосту «материнки».
Результат – зменшення обсягу використовуваних модулів вдвічі, за умови, що серверна оперативність представлена двома регістрами. Також RDIMM має досить високі затримки через наявність проміжного кута, але навантаження, навпаки, мінімальне.
Рекомендації щодо вибору оперативної пам'яті серверної
Щоб вигідно купити серверну оперативну пам'ять, яка повністю влаштовуватиме за всіма критеріями, необхідно врахувати ряд факторів підбору. Їх декілька.
- Виробник. Бажано довіряти надійним та перевіреним маркам. До найбільш популярних відносять HP, Nanya, Micron, Transcend, Kingston, Crucial та інші. Вони зарекомендували себе на ринку з позитивного боку, пропонуючи надійні та якісні пристрої з гарантією.
- Ціна. Вона варіюється в широкому діапазоні. Є оперативна пам'ять серверна за 500 гривень із нормальними характеристиками, а є більш продуктивний, потужний та довговічний варіант за 10 та більше тисяч гривень. Все залежить від необхідних характеристик та цілей покупки. Наші консультанти підберуть комплектуючі від світових виробників з оптимальною конфігурацією для вашого бізнесу;
- Стандарт. Є чотири можливі варіанти – DDR, DDR3L, DDR3. DDR4. Останній варіант вважається найпопулярнішим варіантом. ДДР3 та ДДР3Л – теж хороші варіанти. Останній тип практично не використовується, тому що поступається за характеристиками аналогів. Втім, його ціна дещо нижча, що теж значущий плюс.
- Обсяг пам'яті. Серверна пам'ять у звичайний ПК або більш просунутий варіюється в широкому діапазоні – 2, 4, 8, 16, 32, 64 гігабайти. Вибір залежить від побажань та вимог.
- Частота. Така серверна ОЗУ в стандартний ПК представлена широкому різноманітті варіантів – 400, 1333, 1600, 1866, 2133, 2666, 2933, 3200 MHz. Частота визначається потребами.
- Робоча напруга живлення. Можливо 1.2, 1.35, 1.5, 2.6 У. До найпоширеніших варіантів 1.2 і 1.35 У.
- Додаткові функції та деталі. В окремих випадках передбачені підсвічування та радіатор. Вони покращують процес функціонування, підвищують загальний рівень зручності, спрощують контроль робочих параметрів.
Різновиди
Серверна оперативка представлена декількома видами. Перший – реєстрова пам'ять. Вона відрізняється наявністю спеціального чіпа, що дозволяє виконувати проміжні операції між чіпами модулів ОЗУ та CPU. До переваг відносять зниження електричного навантаження на системні компоненти. Це трохи знижує продуктивність, проте спрощує корекцію помилок, забезпечує загальний рівень зручності.
Повністю буферизована пам'ять – чудова альтернатива. Це теж регістровий варіант, але у старішому виконанні. Сьогодні не надто затребувана.
Оперативна пам'ять сервера зі зниженим навантаженням. Найновіша версія з використанням буферного чіпа. Головна перевага – ще більше зниження електричного навантаження, додаткове усунення проблем, які можуть бути з рангами пам'яті.
В результаті можна легко використовувати модуль пам'яті з підвищеною місткістю, і продуктивність залишається на належному рівні. Також нема потреби заповнити всі гнізда, розташовані на системній платі, різними модулями пам'яті. Враховуйте, що однотипні варіанти не поєднуються з іншими стандартами.
Якщо потрібна серверна пам'ять, її варто з урахуванням рангів пам'яті. Кожен ранг – число 64-бітових областей пам'яті. Кількість може відрізнятись. Найчастіше використовується 1, 2, 4, 8 рангів. Для звичайних комп'ютерів у цьому поділі немає прямої необхідності, але для регістрової може призводити до певних обмежень. Наприклад – для модуля з шістьма гніздами при установці 4-рангового аналога доречно зайняти не більше чотирьох гнізд. Інші теж можна залучити, але за допомогою варіантів з нижчим рангом.
Вигідні покупки в нашій мережі магазинів
Чому краще придбати оперативну пам'ять для сервера RDIMM в Eldorado? Ми пропонуємо оперативку для сервера на найвигідніших умовах. Співпрацюємо безпосередньо з виробниками чи через офіційних представників бренду в Україні. В результаті є виключно оригінальні товари високої якості та з гарантією.
Продукція постачається за ексклюзивними цінами. Додатково пропонуємо вигідні акції та знижки, щоб покупка була ще приємнішою.
Усі моделі можна придбати на виплат. Це набагато зручніше, адже можна не обмежуватися наявною на руках сумою, а вибрати якісний товар відповідно до своїх побажань. В Україні багато банків, і ми співпрацюємо з перевіреними та надійними банківськими організаціями для зручності клієнтів.
Якщо потрібна серверна оперативна пам'ять, купити її зручно в інтернет-магазині Eldorado в Києві.
Передбачено доставку країною відповідною транспортною компанією. Працюють консультанти, які допомагають із підбором варіантів. На всі моделі є відгуки інших покупців, що дозволяє легко підібрати потрібний товар з урахуванням зазначених негативних і позитивних сторін.
Пропонуємо вибрати потрібний варіант у каталозі та замовити серверну оперативність за вигідною вартістю прямо зараз.