ІГРОВІ КИЛИМКИ ДЛЯ МИШКИ
114
5 999
КИЛИМКИ ДЛЯ МИШІ
Ключові особливості ігрових килимків для миші
Ігровий килимок для мишки – спеціальна робоча поверхня, призначення якої полягає у збільшенні якості та частоти фотознімків, як і миша. Спочатку килимки використовувалися під девайси з силіконовою кулькою, яка позначала траєкторію пересування курсору. Для таких апаратів килимок був необхідний, тому що інакше могло не статися зчеплення кульки та поверхні, що використовується.
З часом, коли апарати стали оснащуватися оптичним чи лазерним сенсором, роль геймерського килимка значно зросла. Тепер він став відповідати за чіткість знімків, що використовуються сенсором і, отже, за швидкість і плавність переміщення курсору з однієї частини екрана в іншу.
Основні характеристики
Більшість брендів, що випускають ігрові комп'ютерні миші, паралельно виробляють аксесуари для комфортного використання комплекту. Це дозволяє оптимізувати ігровий процес під себе, максимально зануритися у віртуальну реальність. Килимок ігровий зручніший за звичайний. Він більший, у деяких випадках з підставкою для зняття напруги з кисті. Однак придбати обладнання набором необов'язково. При виборі предмета важливо просто орієнтуватися на його ключові параметри та характеристики.
Матеріал поверхні
Зараз на ринку комп'ютерних аксесуарів можна знайти килимки з різних матеріалів, що відрізняються своїми плюсами та мінусами. Будь-який користувач може придбати предмет із металу, пластику, штучної шкіри, полікарбонату, поліпропілену, поліуретану, скла, тканини. Проте різний попит на різні поверхні говорить про популярність одних матеріалів та нерентабельність інших. Так більшість виробників при виготовленні ігрових килимків особливу перевагу віддають наступним матеріалам:
Тканина
Ганчіркові поверхні повністю адаптовані під ігровий процес. Їх основними перевагами є: м'яка приємна текстура, контрольоване ковзання та зупинка миші, доступна ціна, великий модельний ряд розмірів. Також тканина значно знижує процес стирання тефлонових ніжок пристрою. Такі предмети при дбайливому відношенні мають тривалий експлуатаційний термін.
Проте мінусом тканини вважається її маркість. При попаданні на поверхню бруду або жиру текстура швидко забивається. Це веде до того, що сенсор починає працювати з проблемами та перебоями. Порушення належного зчеплення провокує повільне реагування миші на команди гравця, що веде до небажаних наслідків чи програшу. Виправити ситуацію досить просто. Іноді потрібно прати килимки для миші ігрові. Як правило, вони добре відмиваються звичайними миючими засобами та довго служать своїм власникам.
Пластик
Такі предмети мають величезну перевагу у вигляді оперативного ковзання. Пластикові вироби – це найкраще середовище для максимально ефективної роботи сенсора. Робочий процес позбавлений «залипання», наявність бруду не надає негативного на якість виконання команд. Також подібні варіанти прості у догляді та не вимагають особливої акуратності при використанні.
Але, разом з тим, пластик має і мінуси. Аксесуари цього матеріалу мають невеликий робочий ресурс. При регулярній і тривалій грі вони стираються, у центральній частині утворюються поглиблення, що перешкоджають ковзанню. Також інтенсивне тертя провокує швидке зношування ніжок миші, що веде до їх необхідної заміни. Більшість користувачів відзначають менш приємні відчуття для руки, легкий скрип.
Поліестер/поліпропілен
Ці матеріали забезпечують не менш швидке ковзання, ніж пластик. Доступність та низька вартість сировини дозволяє виробникам випускати ігрові килимки для комп'ютерів різних розмірів та форм. Сам предмет у своїй досить легкий. При різкій і емоційній грі може довільно переміщатися по столу, що вкрай невигідно при відповідальних моментах.
При виборі матеріалу поверхні багато геймерів орієнтуються на власні звички. Тривале використання конкретного матеріалу дозволяє знайти компроміс між перевагами та недоліками аксесуара.
Також в арсеналі гравців може бути не одна, а кілька поверхонь, як і маніпулятори. Їх використання залежить від поточної гри, ролі в ній та від обраної миші.
Підставка під зап'ястя
На якість та комфорт гри впливає зручне положення зап'ястя. При тривалих маніпуляціях з мишею м'язи руки мають надмірно напружуватися. Це викликає болючі відчуття і почуття незручності. Саме тому більшість виробників комп'ютерних пристроїв приділяють особливу увагу формі девайсу та фізіологічним особливостям користувача. Те саме стосується та ігрової поверхні. Зараз можна купити геймерський килимок для миші зі спеціальною підставкою, яка підтримує зап'ястя.
Головною особливістю таких моделей вважається фіксація руки у зручному положенні, адаптація підставки під форму зап'ястя та подушечки долоні. Існує два основних наповнювачі для таких поверхонь:
- Гелієвий – відрізняється високим ступенем м'якості, еластичності. Такі тримачі знаходяться в нижній частині килимка, мають прямокутну або овальну форму. Гелій вважається максимально відповідним наповнювачем для цих цілей. Він здатний викликати розслаблення руки шляхом прийняття необхідної форми та висоти.
- Силіконовий — більш пружний матеріал, що надає підтримку стаціонарному положенню. Килимок для ігрового столу з силіконовою підставкою є невеликою височиною в нижній частині. Вона дозволяє руці прийняти зручну позу, проте не змінюється під її масою.
Наявність подібної підставки не є обов'язковим елементом ігрової поверхні. Багато користувачів віддають перевагу стандартним виробам, що мають класичну форму. Це пояснюється непередбачуваністю ігрового процесу, частими та різкими рухами, постійною потребою у зміні положення руки.
Товщина
Ціна на килимок має пряму залежність від товщини. До бюджетного сегмента відносяться вироби, товщина яких варіюється від 1,1 мм до 5 мм. Крім основної робочої поверхні предмет має зворотний бік, на якій розташовується антиковзкий шар для фіксації зі столом. Аксесуари з товщиною до 5 мм наділяються силіконовим прошарком. Принцип її дії аналогічний до присосків. Килимок щільно прилягає в робочій зоні, проте під час потрапляння під нього вологи відірвати його від столу буде дуже важко.
Вироби з товщиною від 5 мм до 10,1 мм оснащуються прогумованим шаром. Ефективність його фіксації вища. При цьому за бажання аксесуар легко підняти та перемістити у потрібне місце.
Розмір
Поверхні для ігор відрізняються не лише матеріалом, а й розміром. Залежно потреб геймера вибираються габарити вироби, визначальні межі робочої площі. Стандартні аксесуари мають прямокутну форму розмірами від 180 до 250 мм. Товщина при цьому може змінюватись від 1 до 6 мм.
Моделі, що мають розміри завширшки від 400 до 600 мм і довжину від 200 до 400 мм, вважаються збільшеними. Їхня основна перевага у створенні великого простору для пересування миші, а також площа для нанесення декоративних елементів та зображень.
Також існують поверхні із шириною від 600 до 1100 мм та довжиною від 400 до 800 мм. Такі моделі дозволяють покрити більшу частину столу та максимально збільшити робочу зону. Великі килимки не вимагають переміщення у разі зміни користувача з іншою провідною рукою (правша або шульга).
Зовнішній вигляд
Зовнішня організація ігрових килимів дуже різноманітна. Різні бренди випускають вироби з нанесенням абстракцій, різних зображень, аерографії та ін. Зараз існує можливість замовити поверхню з індивідуальним малюнком або фотографією.
Також популярністю користуються аксесуари з тематичними кадрами з відеоігор. Улюблені персонажі, техніка, фрагменти віртуальної реальності стають приємним доповненням високої якості. При цьому виробники дорогого сегмента завдають фірмового логотипа в одній з частин виробу.
Підсвічування
Зробити аксесуар по-справжньому стильним та сучасним допомагає світлодіодне підсвічування. Зазвичай вона розташовується по периметру як тонкої стрічки з діодами. Вона може мати один або кілька кольорів, зміна яких відбувається хаотично, залежно від ігрової ситуації.
Такі вироби мають високу ціну і найчастіше випускаються спільно з комп'ютерною мишею з аналогічним підсвічуванням. Такі аксесуари вносять в атмосферу гри спеціальну нотку.
Комп'ютерні аксесуари Eldorado
Висока популярність відеоігор передбачає використання зручних пристроїв, які здатні створити комфортні умови для тривалої гри. У нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які килимки для миші за низькими цінами. Для того, щоб здійснити покупку, достатньо відвідати сайт магазину, вибрати товар, що цікавить, і оформити замовлення онлайн або, зателефонувавши по телефону. Якщо ви не можете визначитися з вибором, то наші консультанти допоможуть у цьому питанні, запропонують найкращий варіант із конкретної цінової групи.
Також для покупців у нас діє гнучка система знижок, унікальні пропозиції для кожного клієнта, можливість придбання на виплат на кілька місяців, а також доставка по території Києва та всієї України.