ПРОЕКТОРИ
5 802
161 193
316 584
200
3 100
6 000
ПРОЕКТОРИ
Проектор: гідна заміна телевізору
Вже багато років цифрові проектори є гідним конкурентом телевізорів на ринку відеотехніки. Сучасні технології дозволяють їм демонструвати не менш чітку і насичену картинку, а розмір зображення не порівняється навіть з найбільшим ТВ-пристроєм. Видаючи величезне зображення, самі собою проектори мініатюрні. Їх легко брати із собою у дорогу, тому так зручно користуватися на виїзних презентаціях.
Залежно від своїх побажань, користувач може купити проектор на стіну для створення домашнього кінотеатру. Придбати кишеньковий портативний пристрій для перегляду фото та створення романтичної атмосфери на побаченні. Популярні пристрої для офісного використання: показ графіків та презентацій. У продажу можна знайти навіть кінотеатральні проектори для невеликого кінотеатру чи величезної зали.
В інтернет-магазині Eldorado можна купити відеопроектор в Україні: у Києві чи будь-якому іншому місті. У нас можна вибрати пристрій як для домашнього, так і професійного користування та замовити проектор, який прибуде до клієнта у найкоротший термін.
Скільки коштує проектор?
На вартість відеопроектора впливає багато моментів. Насамперед ціна цифрового проектора залежить від його основних завдань. Скромні за характеристиками моделі для невибагливих кіноманів, які збираються створити власний бюджетний домашній кінотеатр, відносяться до бюджетного цінового сегмента. А ось ціна кінопроектора для великих залів виявиться у кілька разів вищою.
На те, скільки коштує відеопроектор, впливає також фірма-виробник, використовувана технологія, роздільна здатність та безліч додаткових параметрів. Серед функцій, що подорожчають, є 3D опція. За неї також доведеться трохи доплатити.
Як зробити правильний вибір відеопроектора?
Існує ціла низка параметрів, на які необхідно звертати увагу, перш ніж купити проектор онлайн. При неправильному розумінні того, які параметри повинні бути у пристрою для виконання певних цілей, якість картинки буде недостатньою, а термін служби може виявитися меншим за очікуваний.
Категорія
Насамперед необхідно визначитись із категорією бажаного товару. Серед основних варіантів можна назвати:
- проектори для кіно;
- офісні;
- портативні;
- короткофокусні та ультракороткофокусні.
Існують також універсальні моделі, але якщо споживач хоче купити кінопроектор, йому варто вибирати програвач з позначкою «для домашнього кінотеатру». Вони принципово відрізняються за рядом важливих характеристик від тих, що використовуються для демонстрації слайдів на лекціях, семінарах та нарадах.
Портативні проектори – «кишеньковий» варіант для тих, хто хоче мати можливість влаштувати кіносеанс у будь-якому затемненому приміщенні. Вони відрізняються малими габаритами, але при подібних до повнорозмірних агрегатах характеристиках мають вищу ціну.
Проектор для маленької кімнати повинен видавати чітке зображення на невеликій відстані від стіни. Для цього найкраще підійдуть короткофокусні та ультракороткофокусні варіанти, які забезпечать насичену картинку, що не розпливається.
Виробник
В асортименті відеопроекторів на продаж представлені пристрої від багатьох фірм зі світовим ім'ям. Серед них:
- Acer;
- Asus;
- Optoma;
- Epson;
- ViewSonic;
- Samsung;
- XGIMI та ін.
Найбільшою різноманітністю та широким ціновим діапазоном відрізняються пристрої від Acer та Epson. При цьому техніка від менш відомих фірм також здатна приємно здивувати співвідношенням ціни та якості. У нашому каталозі через фільтри можна одразу налаштувати пошук потрібного проектора за брендом. А якщо виробник не такий важливий, то за технічними параметрами.
Технологія
Проекційна технологія – ось від чого залежить вибір, купівля та продаж проекторів. На цей час існує чотири основні технології, на основі яких створюється подібна техніка.
LCD: єдиною перевагою таких пристроїв є низька вартість. Це найпростіша і найдешевша технологія, що використовує одну просвітну LCD-матрицю. При близькому розгляді зображення розкладається на точки, а демонстрація глибоких відтінків технічно неможлива. Купити цифровий проектор на основі цієї технології варто, якщо немає якихось супер завдань, а хочеться придбати техніку для домашнього перегляду фільмів.
3LCD: удосконалений варіант попередньої технології. Так, гаджет для відтворення відео використовує 3 матриці. До кожної їх прив'язаний певний колірний спектр. Зображення виходить набагато кращим, ніж у LCD-проекторів, а при розгляді його поблизу картинка не «розпадається» на точки. При цьому контрастність все ще бажає кращого.
DLP: найпоширеніші на цю мить. Відеопроектор працює завдяки DMP-чіпу, що має велику кількість найдрібніших дзеркал. При обертанні колеса ці дзеркала відображають світло, створюючи яскраву і контрастну картинку, а також «справжній» глибокий чорний колір.
Головний мінус таких пристроїв є дратівливим «райдужним ефектом»: при демонстрації динамічних сцен можуть з'являтися колірне розмиття на межах колірних переходів. Виробники багато роблять для боротьби з цим недоліком, але всі дії, спрямовані на його усунення, невблаганно призводять до подорожчання товару. До речі, багато споживачів часто не помічають "райдужного ефекту", тому DLP-проектори залишаються доступним та якісним рішенням для домашнього кінотеатру.
LCoS (або SXRD): проектори, що зібрали все краще від попередніх варіантів. Ця технологія одночасно використовує три LCD-матриці, і систему дзеркал. Зображення виходить чітке, яскраве та контрастне. Ніякого «розпаду» на крапки та райдужне розмиття. Головний мінус – ціна проектора, створеного за такою технологією.
Роздільна здатність
Саме від роздільної здатності залежить те, наскільки чітке зображення можна отримати. Цей параметр відображає те, скільки пікселів вкладається в ширину та висоту картинки. Чим вище роздільна здатність – тим приємніше буде виглядати зображення.
Якщо користувач планує купити проектор для перегляду відео кращої якості, ніж DVD, то йому необхідно вибирати дозвіл від 1920х1080 мегапікселів. Так він зможе дивитися фільми в якості HD.
Для перегляду відео якості 4K необхідно купити кінопроектор з роздільною здатністю 4096x2160. Моделі з меншим показником просто не дадуть чіткості, зображення розпливатиметься і не дозволить насолодитися повнотою зйомки.
Дозвіл 1024х768 підійде тим, хто хоче купити відеопроектор для демонстрації презентацій у невеликих за площею аудиторіях та офісах. Цього має вистачити для створення чіткої картинки. Набагато важливішим параметром для такого типу пристроїв є яскравість зображення, про яку можна судити за таким показником, як світловий потік.
Світловий потік
Цей параметр вимірюється в люменах і говорить про те, як яскравим буде картинка. Орієнтуватися в цьому випадку необхідно на розміри зображення та умови освітленості. Якщо споживач вирішив придбати кімнатний проектор для перегляду фото та відео в умовах повної темряви, йому буде достатньо моделі зі світловим потоком до 1000 лм.
Для демонстрації презентацій у навчальних кабінетах та офісах в умовах часткового освітлення, як правило, достатньо комп'ютерного проектора зі світловим потоком 2000 лм. А моделі з показником від 3000 і більше люменів можуть використовуватись навіть за денного світла.
Передові пристрої зі світловим потоком 5000-7000 лм здатні демонструвати величезні зображення на відкритому повітрі. Їх практично немає нездійсненних завдань, тому це буде найкращий варіант проектора для денного перегляду. Однак ціна їх значно відрізняється від менш яскравих пристроїв.
Співвідношення сторін
Співвідношення сторін вказує на пропорції висоти та ширини зображення. Для роботи та навчання краще вибирати модель зі співвідношенням сторін 4:3. Такі цифрові проектори коштують дешевше, а демонструвати презентації з них досить зручно. Проектор для перегляду кіно, в ідеалі, повинен мати співвідношення сторін 16:9 або 16:10.
Інтерфейси
Залежно від типу інтерфейсів вирішується питання, як буде здійснюватися зв'язок із джерелом відео, що відтворюється за допомогою пристрою. Медіапроектори можна сполучати з комп'ютером, ноутбуком, смартфоном, планшетами, DVD, USB-носіями та іншими приладами. Найбільш поширені такі типи інтерфейсів:
- USB;
- HDMI;
- VGA;
- LAN;
- RCA;
- RS-232 та ін.
Якщо користувач вирішив купити проектор до ноутбука, ПК, смартфону або іншого пристрою, йому потрібно заздалегідь вибирати прилад, що підтримує потрібні інтерфейси.
Лампа
Тип лампи та її ресурс впливають на якість картинки та термін служби всього пристрою. Чим більший ресурс лампи – тим довше прослужить прилад. Адже іноді заміна освітлювального елемента може коштувати приблизно стільки ж, скільки коштує проектор на стіну щойно з магазину.
UHP і подібні газорозрядні лампи – компактні та яскраві пристрої, але з відносно невеликим терміном служби. Альтернативний варіант джерела освітлення – LED та лазер. Головним недоліком LED можна вважати малу інтенсивність світлового потоку, зате в іншому це демократичні ціни та популярні пристрої для домашнього користування.
Лазер забезпечує найяскравішу і насиченішу картинку, а відгуки про відеопроектори такого типу говорять про те, що вони майже не мають недоліків. Єдиний мінус – висока ціна.
Додаткові параметри
Існує низка додаткових параметрів, які допоможуть визначитися з вибором. Перш ніж купити проектор в інтернет-магазині обов'язково потрібно ознайомитися з такими характеристиками картки товару, як:
- наявність Wi-Fi (значно спрощує підключення пристрою);
- підтримка 3D (найчастіше ця опція залишається непотрібною через не найвищу якість стерео-картинки);
- можливість читання карт пам'яті (також не найпопулярніша опція);
- рівень шуму;
- вага та габарити.
Для деяких користувачів дуже важливою є естетична складова будь-якої техніки для домашнього та робочого користування. Тому при виборі проектора для кімнати чи офісу варто звертати увагу також на дизайн. Більшість сучасних виробників роблять свої пристрої компактними та стильними, а найпопулярніші кольори – чорний та білий. Щоправда, для деяких цілей не підійдуть скромні за габаритами прилади, і тоді доведеться придбати великий проектор.
Чому варто вибрати Eldorado
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити проектор для ПК, ноутбука або автономний пристрій, що працює з флеш-накопичувачем. Визначитися з вибором допоможуть наші продавці-консультанти, адже вони можуть докладно розповісти про всі переваги та недоліки конкретної моделі. Інші аргументи, що купити проектор в Україні потрібно саме у нас:
- вигідні умови купівлі товарів на виплат і кредит;
- можливість оплати товару частинами;
- часті знижки та акції, що роблять ціну відеопроектора значно нижчою;
- особливі умови для постійних клієнтів за програмою лояльності;
- різноманітні способи доставки та оплати;
- оригінальна продукція високої якості з офіційною гарантією виробника;
- можливість оформлення додаткової гарантії від магазину;
- цілодобова служба клієнтської підтримки;
- зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту.
Завдяки швидкій та зручній доставці ви зможете купити проектор в Києві або будь-якому іншому місті України та отримати його в найкоротші терміни. За бажанням ви можете оформити доставку кур'єром або самовивіз із найближчого фірмового магазину, поштового відділення. Дізнатися, скільки коштує кінопроектор для домашнього користування чи офісне обладнання можна зараз на сайті нашого інтернет-магазину.
Ціни на проектори (вартість січень 2025)
Товар | Ціна |
Проектор SAMSUNG The Premiere (SP-LSP9T) (SP-LSP9TUAXUA) | 174999 грн. |
Проектор ACER P1657Ki (MR.JV411.001) | 34856 грн. |
Проектор EPSON CO-FH01 | 24495 грн. |
Проектор EPSON CO-WX01 (V11HA86240) | 21505 грн. |
Проектор ASUS ZenBeam E1R Wi-Fi (90LJ00J3-B01070) | 13627 грн. |