НОУТБУКИ (КІЛЬКІСТЬ ЯДЕР ПРОЦЕСОРА: 2)
14 999
14 999
15
16
НОУТБУКИ
Як вибрати двоядерний ноутбук
Компактні габарити, невелика вага та доступна ціна двоядерного ноутбука — ключові переваги такої портативної техніки. Незважаючи на те, що для виконання повсякденних завдань все частіше вдаються до смартфона, планшета, для навчання або роботи все ж таки зручніше використовувати портативний комп'ютер.
Двоядерні моделі — компроміс, на який готові йти користувачі. Такі лептопи більш продуктивні, ніж пристрої з одним ядром, але при цьому доступніші за вартістю, ніж техніка з чотирма і більш чіпами.
Особливості та характеристики
Двоядерні ноутбуки добре справляються з вирішенням невибагливих завдань. Вони забезпечують базову продуктивність, достатню для швидкої та ефективної роботи з текстовими документами, таблицями, основними CRM. На ноутбуці з двома ядрами можна навіть запустити «неважку» гру.
В основному такі лептопи набувають для виконання повсякденних завдань:
- відкриття відразу кількох веб-сторінок;
- інтернет-серфінг;
- робота з електронною поштою;
- перегляд онлайн-відео з роздільною здатністю 720p;
- прослуховування музики.
Двоядерний ноутбук підійде для офісної та роботи в легких додатках, а також школярам та студентам для навчання.
Загалом чотириядерний ноутбук буде «шустрішим», ніж варіант із 2 ядрами, коли йдеться про управління завданнями, які вимагають витрат процесора. Але не завжди більша кількість чіпів — це гарантія високої обчислювальної швидкості та продуктивності. Потрібно враховувати архітектуру портативної техніки, параметри відеокарти, кількість оперативної та вбудованої пам'яті та інші критерії.
Перед тим як купити 2-ядерний ноутбук, потрібно визначитися з низкою завдань, які ви плануєте вирішувати за його допомогою. Універсального варіанта немає, і перед покупкою важливо визначити пріоритети. Наприклад, якщо важлива легкість і мобільність, то обраний гаджет поступатиметься продуктивнішим пристроям. Якщо в пріоритеті якісна графіка або потрібен ноутбук для ігор, готуйтеся розплачуватися автономністю — у таких лептопів швидко сідає батарея.
Технічні характеристики ноутбуків із 2 ядрами
Під час вибору ноутбука спирайтеся на такі рекомендації.
Діагональ ноутбука
Для частих поїздок зручним буде варіант із діагоналлю 13-14". Якщо ви не плануєте часто брати з собою портативний комп'ютер, пригляньте модель з розміром дисплея 15,6-16". Для стаціонарного використання можна вибрати конфігурацію від 17".
Роздільна здатність дисплея
Це одна з ключових характеристик, яка відповідає за якість картинки. Чим більша роздільна здатність дисплея, тим чіткіше зображення. Якщо ви плануєте дивитися відео в HD-якості, вибирайте ноутбук з роздільною здатністю 1920x1080 (Full HD).
Якщо потрібна бюджетна модель для навчання чи інших стандартних завдань, вистачить варіанта з кількістю пікселів у межах 1366х768 (HD Ready). При співвідношенні сторін дисплея 4:3 можна вибрати ноутбук із роздільною здатністю 1024×768 (XGA).
А ось більш високі дозволи 4К, 8К виправдані для роботи у спеціальних додатках та на дорогих геймерських ноутбуках. Варто зазначити, що такі пристрої можуть мати проблеми з масштабуванням Windows у додатках.
Тип дисплея
Реалістичність та насиченість зображення залежать від типу матриці. У продажу зустрічаються ноутбуки з такими дисплеями:
- TN+film — бюджетний варіант, що характеризується середніми параметрами яскравості, чіткості, має невеликі кути огляду. Перевага — висока швидкість відгуку.
- WVA — за технічними характеристиками такі дисплеї є покращеними варіантами TN+film.
- IPS — популярна матриця. За співвідношенням «ціна-якість» — це найкращий вибір. Матриця IPS забезпечує соковиті відтінки, широкі кути огляду.
- LCD — рідкокристалічний дисплей із підсвічуванням за допомогою ламп, що використовують холодний катод (CCFL).
- OLED — дисплеї, виконані за новими технологіями. Вирізняються високими показниками яскравості, чіткості.
Процесор
Від вибору процесора залежить обчислювальна потужність 2-ядерного ноутбука. Найкращі чіпи випускають компанії Intel та AMD. Перші позиціонуються над ринком як наслідок інноваційних розробок. Другі — як доступніші, але не менш потужні.
Вага лептопа
Більш важкі моделі надають широкі можливості. У продажу можна знайти такі варіанти:
- До 1 кг — ноутбуки мають «скромні» технічні характеристики, але їх вистачає для виконання стандартних завдань. Якщо на робочому місці у вас встановлено великий та потужний ПК, але вам потрібно бути на зв'язку в режимі 24/7, це ваш «похідний» варіант.
- 1-4 кг — це найпоширеніша група девайсів, серед яких можна підібрати варіант під будь-які запити.
- Понад 4 кг — така портативна техніка не поступається обчислювальної потужності стаціонарним комп'ютерам. У цьому сегменті можна вибрати модель для роботи в графічних програмах, для ігор, для виконання вузькоспеціалізованих завдань.
Переваги та недоліки
В архітектурі двоядерного ноутбука передбачено два процесори, які об'єднані в одній інтегральній схемі. Кожен чіп має свою кеш-пам'ять, що позитивно відбивається на обробці запитів.
Переваги двоядерних лептопів:
- оптимальна швидкість роботи;
- знижене споживання електроенергії;
- невеликі габарити та вага;
- зручність у використанні;
- доступна цінова категорія.
Мінус — не підходять для роботи у важких програмах, для мережних ігор зі складною графікою.
Чому варто купувати двоядерні ноутбуки в Eldorado.ua
На віртуальній вітрині магазину Eldorado.ua представлені моделі перевірених брендів. Тут можна придбати ноутбук на 2 ядра Lenovo, Asus, Acer, HP, Panasonic, Durabook, Honor та інших брендів. На всі товари є гарантія виробника. Є можливість сплатити в кредит, готівкою при отриманні або банківською карткою на сайті. Товари доставляються Україною Новою Поштою та Укрпоштою. Також можливе самовивіз із магазину або адресна доставка нашим кур'єром.