ВБУДОВАНІ ХОЛОДИЛЬНИКИ
21 999
37 799
53 599
177
194
54
69
54
55
183
241
299
61
81
101
ХОЛОДИЛЬНИКИ
Вбудований холодильник
Вбудовувані холодильники – кращий варіант при необхідності економії місця. До переваг цього виду відноситься невеликий розмір і те, що захований пристрій не порушує єдиний дизайн кухні. Через невеликий обсяг вбудована техніка для кухні підійде не для кожної родини. Цей варіант варто розглянути сім'ям із 2-3 чоловік. Які чинники врахувати, щоб вибрати вбудований холодильник?
Важливі характеристики і параметри
У першу чергу вибирати слід тип холодильника, після цього потрібно звернути увагу на технічні характеристики, функції пристрою.
Габарити
Кухонний гарнітур варто вибирати виходячи з параметрів (висота, ширина, глибина). Якщо ж з якихось причин цього не було зроблено, підібрати підходящу модель виявиться дуже непросто.
Кількість дверей
Популярні форм-фактори: одно і двокамерні моделі. Від вибору залежить кількість окремих дверцят на вбудований холодильник для кухні та морозильник.
Корисний об'єм морозильної камери
Він значно менше, ніж у класичних холодильниках, однак не варто залишати корисний об'єм холодильної камери без уваги.
Розташування морозильної камери
Класичний варіант – внизу. В такому випадку передбачаються місткі висувні полиці. Однак є моделі з верхнім розташуванням морозильної камери, де передбачені ніші, а не ящики.
Клас енергоспоживання
Виробники прагнуть зменшити споживання енергії з випуском кожної нової моделі. Слід вибирати холодильники з показником не нижче А+. Ціна агрегату виправдається низькою вартістю експлуатації.
Тип компресора
Інверторний або стандартний.
- Перший працює постійно, змінюючи інтенсивність охолодження, підтримуючи потрібний температурний режим. Відрізняється більш тихою роботою.
- Стандартний компресор функціонує циклічно: вмикається на повну потужність, охолоджує і вимикається.
Система охолодження холодильної камери
Так як агрегат вбудовується в меблі, дуже важливо попередити можливість підтікання. Для цього слід вибрати крапельну систему або No frost. Перша є більш поширеною. Спеціальний випарник, розташований за задньою стінкою, розподіляє охолоджене повітря, у результаті чого на ній утворюється конденсат.
Система охолодження морозильної камери No Frost рівномірно розподіляє повітря, знижує вологість у камері, що запобігає утворенню льоду на поверхнях стін.
Гучність
Рівень шуму, який виробляє пристрій, знижується за рахунок меблів, що розташовані навколо нього. У будь-якому випадку варто звертати увагу на кількість децибел, заявлених виробником.
Матеріал полиць
Бувають полиці 3 видів:
- Металеві – використовуються в недорогих моделях. Найчастіше металеві решітки покривають спеціальною фарбою, що запобігає появі іржі, але захисне покриття не завжди здатне впоратися зі своїм завданням.
- Скляні – кращий варіант – загартоване скло. Воно витримує навантаження до 25 кг. Недолік у тому, що скло може перешкоджати руху повітря всередині пристрою.
- Пластикові – для їх виготовлення використовується спеціальна харчова пластмаса. Однак такі моделі відрізняються недовговічністю, особливо в недорогих холодильниках.
Тип ручок
Ручки дверей на холодильнику бувають приховані та звичайні. Найбільш схильні до поломки пластикові накладні конструкції, у той час як втоплений механізм надійніший.
Функції
До додаткових функцій холодильника відносяться:
- регулювання рівня вологості;
- інтенсивна заморозка;
- подача сигналів при відкритих дверях;
- антибактеріальне покриття.
Яким буває вбудований холодильник
Перевага вбудованим агрегатам віддається не тільки з естетичних міркувань. Критерії вибору:
- поліпшена звуко- та теплоізоляція;
- наявність додаткового вентилятора;
- універсальність.
Одна з основних відмінностей в моделях – розташування морозильної камери:
- у верхній частині;
- у нижній частині.
Об'єм морозильної камери холодильника, що вбудовується, не залежить від її розташування.
Вбудовувані холодильники відрізняються за способом кріплення до фасаду:
- за допомогою від'їжджаючих полозів – дверцята у такому випадку відкриваються в бік максимум на 90 градусів;
- за допомогою шарнірів – фасад встановлюється на дверцята холодильника.
За габаритами вбудований холодильник може бути маленьким або великим:
- однокамерну модель можна встановлювати на невеликій кухні, в офісі. Її основна перевага – непомітність;
- стандартна модель нічим не відрізняється від звичайного холодильника.
Крім того, холодильники можуть бути вбудовані повністю або частково, коли дверцята залишаються замаскованими.
Ціна на вбудовані холодильники
Якщо ви вирішили придбати вбудований холодильник, вартість агрегату може залежати від виробника, типу моделі, функцій, якості матеріалів.
Рейтинг виробників вбудованих холодильників очолюють Beko, Samsung, Indesit, Haier, Atlant, LG.
Правильний догляд
На довговічність техніки впливає правильний догляд і дбайливе використання, вбудовуванні холодильники не виняток:
- Продукти харчування слід зберігати в закритому посуді або поліетиленових пакетах.
- Вбудовувані холодильники з ручним розморожуванням і системою No Frost вимагають регулярного розморожування з різною періодичністю. При ручному розморожуванні важливо дати час для природного розмерзання (може знадобитися доба). Якщо зіскрібати лід, можна пошкодити техніку.
- Будь-який холодильник, вбудований або стандартний, має свій корисний об'єм холодильної камери, який не слід перевищувати. Заповненість пристрою на 80-90% - це найкращий варіант, що забезпечує правильну циркуляцію повітря.
Де купити вбудований холодильник
Вибирати холодильник варто у великих магазинах, звертаючи увагу на гарантію. Мережа магазинів Eldorado дозволяє купити вбудований холодильник у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Інтернет-магазин надає широкий асортимент, великий вибір якісних агрегатів, зручну і швидку доставку. Знижки та акції дозволять купити холодильник вбудований за зниженою ціною.