ЗАНУРЮВАЛЬНІ БЛЕНДЕРИ
499
4 949
9 399
200
800
1 400
БЛЕНДЕРИ
Як вибрати блендер в широкому асортименті?
При виборі занурювального блендера важливо правильно визначити конструкцію і функціональну наповненість моделі. Увага споживача повинні залучити 3 пари критеріїв:
- Провід або акумулятор. Ручний блендер краще вибирати з досить довгим шнуром (1.5-2 м). Добре, якщо виробник передбачить спеціальне кріплення для шнура. Пристрій без акумулятора (бездротове) зручний у використанні.
- Потужність. Блендер потужністю до 250 Вт підійде для подрібнення м'яких продуктів (банан, ягоди), моделі потужністю від 250 до 600 Вт впораються з м'ясом. Високопотужні апарати (понад 600 Вт) призначені для обробки твердих і заморожених продуктів.
- Варіація насадок. Хороша комплектація включає: занурювальну ніжку, віночок, ніж для колки льоду, млинок, подрібнювач, вакуумну насадку, насадки для різання картоплі-фрі.
- Швидкості. Оптимальна кількість — 5-7.
- Габарити та рівень шуму. Блендер ручний повинен мати легку вагу, і не сильно шуміти під час роботи.
- Дизайн. Переважно вибирати пристрій, який би «вписувалося» в інтер'єр кухні.
Блендер занурювальний з насадками: варіативність моделей
Різновид ручних блендерів, визначається, головним чином, варіативністю складових пристрою, а саме, насадок. Існує 4 базових варіанти:
- Заглибні блендери з подрібнювачем. Ніжка апарату має довжину близько 15 см. Прилад зручно використовувати для смузі, для приготування дитячого харчування, щоб змішувати інгредієнти;
- ручний блендер з віночком — ідеальний варіант для збивання яєць, легких кремів, вершків;
- міксер занурювальний має два віночка, використовується для збивання густих кремів. Ця категорія пристроїв відрізняється високою потужністю;
- ручна модель з деталлю для пюре. Прилад допомагає робити пюре без грудочок.
Кількість функцій і різновид пристрою визначаються також комплектуючими до чаші-подрібнювача:
- Деталь для соусів і домашнього майонезу. Крім соусів, таким блендером зручно готувати супи-пюре, легке тісто;
- ножі для фаршу. Допомагають справитися з волокнистих м'ясом і овочами;
- деталь для нарізки скибочками / шинкування, для терки. Підходить для подрібнення невеликої кількості продуктів, швидкісні режими вибираються в залежності від виду сировини та необхідної характеру подрібнення;
- гаки для тіста призначені для приготування тугого тіста;
- деталь для колки льоду. Комплектуюча призначена не тільки для того, щоб дробити лід, але і для подрібнення інших твердих продуктів;
- подрібнювач-процесор. Використовується замість чаші, характеристики заглибних блендерів такого типу високі: вони дуже потужні — здатні перемолоти горіхи та інші тверді продукти в порошок.
Занурювальна модель блендера і її особливості
Чим компактніше занурювальний блендер, тим краще: його легко використовувати, апарат не займає багато робочого простору на кухні в процесі приготування.
Корпус обладнання зазвичай виготовляється з пластика. «Нога» блендера або вішалка для ножів також частіше пластикова, однак, Eldorado констатує: кращим варіантом матеріалу для «ніжки» є нержавіюча сталь, оскільки саме сюди доводиться все навантаження в процесі роботи апарату.
Стаціонарний блендер з чашею укомплектований мірними стаканчиками, які разом з чашею також виготовлені з пластику (менш міцного).
Матеріалом занурювальної частини пристрою може виступити як пластик, так і метал. Блендери, зроблені з металу більш витривалі, і коштують вони дорожче. За допомогою таких приладів можна працювати з дуже гарячою або холодною їжею.
Ціна занурювального блендера і її варіативність
Скільки коштує ручний блендер в першому магазині електроніки в Україні, багато в чому залежить від виробника обладнання. Найбільш популярними на російському ринку залишаються продукти європейських брендів Bosch, Braun і Philips. Модельний ряд компаній широкий і включає пристрої з варіативною комплектацією і ціновою категорією від 750 гривень.
Не менш гідні моделі марки Moulinex, Kenwood і Bamix: вони знаходяться в середній ціновій категорії. Якщо купити занурювальний блендер дешевше, варто звернути увагу на продукти від Scarlett, Vitek та Polaris. Ручний блендер можна купити у нас і за 500 гривень, однак, в такому випадку не варто розраховувати на високу продуктивність пристрою.
Як правильно використовувати пристрій та доглядати за ним?
Занурювальні блендери прості у використанні, алгоритм дій господині наступний:
- Завантажити продукти в місткість так, щоб вони покривали нижню область «ніжки».
- Перед тим як збивати продукти, переконатися у відсутності кісточок і інших елементів, які можуть призвести до проблем із виробом.
- Починати працювати з занурювальний моделлю на мінімальній швидкості, поступово збільшуючи її.
- Не доводити апарат до нагрівання. Попри вбудовану в багатьох апаратах захист від перегріву двигуна, довго використовувати блендер не можна.
Конструкція ручного блендера проста, з цієї причини та догляд за пристроєм не викликає труднощів. Після використання обладнання потрібно розібрати на складові, базу слід протерти губкою (занурювати в воду не можна), комплектуючі, насадки, віночки слід піддавати чищенню з миючим засобом для посуду.
Де купити ручний блендер?
Занурювальні блендери купити в інтернет-магазинах Eldorado в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Кривому Розі, Львові та інших містах України.