Мережевий фільтр APC P1-RS

Код товара: 71010850 / 00/20APCМережеві фільтри, подовжувачі
Мережевий фільтр APC P1-RS
Акції:
Оплата частями до 15 платежей
Оплата частинами до 15 платежів
ОПЛАТА ЧАСТЯМИ 15 платежей по 25 грн
Ваша ціна:
380.-грн.
Придбати в магазині
В порівняння
Відстежувати ціну

Опис
Мережевий фільтр APC P1-RS

Мережевий фільтр APC P1-RS - надійний захист вашої техніки

Мережевий фільтр APC P1-RS подбає про безпеку вашої техніки при перебоях з напругою. Цей пристрій захищає від високовольтних перепадів, імпульсних і високочастотних перешкод, сплесків напруги в мережі.

Основні характеристики

Мережевий фільтр APC P1-RS незважаючи на свою багатофункціональність, являє собою легкий (маса 100 г) і компактний прилад: ширина - 70 мм, висота - 94 мм, глибина - 76 мм. Конструкція виробу не передбачає кабель з розеткою. Фільтр просто вставляється в мережеве гніздо, а потім вже до APC P1-RS підключається побутовий прилад або будь-яке інший пристрій.

На корпусі виробу передбачений невеликий світлодіод. Він сигналізує про наявність напруги в мережі, а також допоможе вам без зусиль знайти розетку в неосвітленому приміщенні. Також прилад оснащений індикатором перевантаження, який спалахує при приєднанні техніки, що перевищує потужність блоку.

Мережевий фільтр APC P1-RS виконаний в кожусі, виготовленому з міцного і щільного пластику, який стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Додатково корпус оброблений спеціальним складом, який наділяє прилад вогнезахисними властивостями.

Додаткові характеристики

Мережевий фільтр APC P1-RS надійно захищає від перепадів напруги і високочастотних перешкод завдяки наявності в його конструкції варисторів 20D471К (діаметр 20 мм і 14 мм), термічних запобіжників і конденсаторів.

Загальне розсіювання енергії приладу складає 960 Дж при робочій напрузі 230 В (50 Гц) і максимальної сумарної потужності навантаження 2.2 кВт. Мережевий фільтр APC P1-RS комплектується вхідним роз'ємом, представленим стандартною вилкою (CEE 7/4 Schuko) і спеціальними шторками, які захищають користувача від випадкового дотику до струмоведучих елементів.

(c)

Характеристики
Мережевий фільтр APC P1-RS

 • Загальні характеристики
 • Тип пристрою сетевой фильтр
 • Кількість розеток 1
 • Вхідний роз'єм стандартный (CEE 7/4 Schuko)
 • USB підключення ні
 • Мережа
 • Кількість відключаємих розеток 1
 • Запобіжник ні
 • Робоча напруга 220 В
 • Максимальна сила струму 16 А
 • Гарантія, габарити і комплектація
 • Гарантія 12 міс
 • Колір чорний

Відгуки та запитання товару

Відгуки (4)
Запитання (0)
Данный прибор абсолютно бесполезен, если розетка не имеет заземления.
Переваги
Компактность
Недоліки
Цена
У нас дом старой постройки. Скачков напряжения по сети весной, в период гроз, очень много. После очередной вылетел принтер. Было очень обидно.Подумав на эту тему нашла выход - купила в каждую розетку сетевые фильтры APC P1-RS. Привлекла компактность и отсутствие лишних кабелей. Пока ни один фильтр не подвел.
Переваги
Компактность, цена
Недоліки
Не обнаружены пока что
У нас в доме участились скачки напряжения, даже сгорел телевизор, купила сетевые фильтры на всю крупную технику, теперь она надежно защищена от каких- либо скачков.
Переваги
Защищает от скачков.
Недоліки
Не обнаружила
Показати ще 1 відгук 
Написати відгук
Задати питання
Авторизуйтесь  для того, щоб залишити відгук.
Оберіть рейтинг товару
*
*
*
*
Залишити відгук